V spolupráci s AUTOBAZAR.EU  




MaroS TS
|

Acer robí Ferrari Liquid E smartphone

Ak už píšeme o mobiloch, je to hlavne preto, aby sme upozornili na nebezpečenstvá telefonovania a smskovania za volantom. Ale z času na čas sa objaví aj iný dôvod, prečo na stránke venovanej autám písať o mobiloch. Tých dôvodov je vlastne viac, lebo nám ich dáva viacero firiem ako Vertu, Motorola, Porsche Design a najnovšie aj thajwanský Acer. Túto správu mal radšej písať niekto, kto sa v modernej elektronike vyzná lepšie ako ja... Ale snáď tu nepopíšem úplné kraviny.



Ako dedukujete z obrázku a čítate v nadpise, ide o limitovanú edíciu smartphonu Ferrari. Možno viete, partnerstvo Acer a Ferrari už vyprodukovalo sériu notebookov. S postupným zdokonaľovaním sa z mobilov stávajú malé počítače. Preto sa postupne niekdajšie počítačové firmy stávajú stále väčšími hráčmi aj v tejto oblasti, ktorá donedávna patrila výsostne producentom mobilov. Špičkový model Liquid E značky Acer má dnes už povinný dotykový WVGA displej s uhlopriečkou 3,5 palca, 1Ghz procesor Snapdragon na ktorom beží nový operačný systém Android 2.1 od Google. Vstavaný 5 mgpx fotoaparát. Špeciálna verzia sa odlišuje hlavne obalom s ostrou červenou Rosso Corsa, v ktorej je urobené aj bluetooth slúchatko.



Okrem loga Ferrari, imitácie karbónu a špeciálneho tvaru otvoru mikrofónu, ktorý vraj pripomína otvor pre vstup vzduchu do monopostu má tento mobil množstvo Ferrari vecí v sebe. Samozrejme v elektronickej forme, ako sú šetriče obrazovky, ikony, tapety a super zvonenia. Tento model len nedávno predstavili na výstave Computex, takže trhy na ktorých bude k dizpozícii, rovnako ako ani cenu, ktorá bude tiež istotne inšpirovaná talianskou supercar značkou nepoznáme.

 

Navštívte stránku špeciálne venovanú tejto hračke:
http://mobile.acer.com/en/phones/liquidferrari/




TopSpeed.sk na tému Ferrari






Vyjadrite svoj názor

Vaše meno:
Komentár:
Pred odoslaním odpovedzte na otázku:
Dodržujem rýchlosť v obci km/h (celé čislo)

Ďalšie články

Predchádzajúci článok: Nový Volkswagen Passat: máme prvé foto!
Nasledujúci článok: Fotoz: Mustang Club Slovakia meeting part II

Posledné články v tejto sekcii :
Subaru je testované štvornohými vodičmi. Fakt!
Deliaca mreža je pre väčšinu áut v SR konečne minulosť!
Chevy Corvette C1 od Pogea Racing z roku 1959 je prenádherný kus auta


Všetky práva vyhradené © 2008-2011 TopSpeed.sk magazín

TopSpeed.sk podporuje www.sportoveauta.sk

 

Technology and design by W3M s.r.o.