06.01.2016

Clarksonova nová show nudná nebude

Jeremy Clarkson sa v rozhovore pre Financial Times vyjadril k novej show, ktorú spolu s Richardom Hammondom a Jamesom Mayom pripravujú pre Amazon. Podstatné detaily, samozrejme, nepovedal, no vyzerá to, že trojica nezostarla a tešiť sa môžeme na ďalšie bláznivé nápady. Okrem toho nebudú chýbať ani najluxusnejšie, najrýchlejšie a najdrahšie autá sveta, veď ako by to bez nich vyzeralo. Tiež kontroverzné situácie, typický britský humor a Jeremyho „svojské“ výroky.

Podľa Clarksona je zatiaľ príliš skoro hovoriť o tom, aké odlišné bude robiť takúto show pre americkú spoločnosť v porovnaní s BBC. „Amazon je na internete a ľudia na internete súložia s koňmi, takže čokoľvek menej ostré než toto bude určite v poriadku,“ odpovedal bez hanby Jeremy na otázku ohľadom limitov v jeho novej show, ktorá zatiaľ nemá oficiálne meno. Vyzerá to, že si spoluprácu s Amazonom užíva a zrejme nie je pod takým dohľadom, ako v relatívne „konzervatívnej“ BBC. 

Jeremy prezradil, že o cestovateľské špeciály neprídeme, keďže cestovanie je jeho vášeň. Kam sa však trojica vydá, zatiaľ nevieme. Vyberanie destinácii funguje vraj takým spôsobom, že sa pozrú na mapu a povedia si: „Tu sme ešte neboli, aké to tam asi je?“ Takže takto sa hľadajú miesta na natáčanie. Podľa Clarksona zostáva v podstate iba Severná Kórea a Irán. To nie je úplne pravda, ešte zostáva aj Slovensko. :-)

Rozhovor pre Financial Times dokazuje, že sa Clarkson príliš nezmenil. Na stretnutie s redaktorom prišiel v Audi R8, o ktorej kedysi prehlásil: „Šoférovať väčšinu superáut je ako snažiť sa osedlať kravu na požiarnom schodisku, ale toto je ako roztierať med po Kiere Knightley.“ Na druhej strane nám je možné vyčítať, že Jeremy nie je úplne taký, ako o ňom píšu bulvárne média. Vraj je veľmi slušný a napríklad neznáša, keď niekto príde neskoro. „Nenávidím neskoré príchody, pripadá mi to ako keby niekto hovoril ´Môj čas je dôležitejší, ako ten váš´. A to je neslušné.“ Tak teda dúfajme, že celý štáb bude chodiť na čas, aby sme čo najskôr mohli sledovať novú show.SÚŤAŽ: Súťaž o lístky na TRUCK ARÉNA 2016 v hodnote 20 €

2 lístky na TRUCK ARENA 2016 za 20 € Po koľkýkrát sa koná zraz TRUCK ARENA? Chcem súťažiť


SÚŤAŽ: Vyhraj balíček autokozmetiky od Auto Kelly za 30 €

Balíček autokozmetiky za 30€ Koľko predajní má AutoKelly na Slovensku? Chcem súťažiť


DISKUSIA K ČLÁNKU - VYJADRITE AJ VY SVOJ NÁZOR

Prihláste sa, ak máte konto na TopSpeed.sk.

06.01.16 13:53 | filippp

48

90

tesim sa nato asi ako kazdy fanusik stareho topgear. ale ako to bude vysielane na nete? na stranke amazonu? za nejaky poplatok alebo ako?
Jazdím na: Toyota

odpovedať

1 | 0

07.01.16 12:53 | Neaul_1
Bude to pod Amazon Prime pokial viem

odpovedať

Jaguar AWD XF leto 2016
android aplikacia