14.02.2016

Edícia modelov JOY od Škody vám prinesie radosť

„Modely JOY prinášajú ďalšie zaujímavé spestrenie našej ponuky. Prichádzajú s bohatou výbavou, ktorá obsahuje dizajnové, ako aj bezpečnostné a komfortné prvky už v základe. Ponúknu tak ešte výhodnejší pomer ceny a úžitkovej hodnoty. Zo širokého portfólia modelov si vyberie naozaj každý. Naši autorizovaní partneri všetkých srdečne pozývajú do nových showroomov,“ hovorí Ing. Karel Sklenář, konateľ spoločnosti ŠKODA AUTO Slovensko.

ŠKODA Fabia JOY a JOY+

ŠKODA Fabia JOY ponúka najnovšie technológie a úsporné motory v atraktívnom dynamickom dizajne. Bohato vybavené Auto roka 2015 na Slovensku už v základnej výbave obsahuje okrem iného elektronický stabilizačný systém ESC, 6 airbagov, klimatizáciu, dotykové rádio Swing so 4 reproduktormi, sedadlá JOY v kombinácii látka/alcantara, kožený volant, komfortné telefonovanie s Bluetooth, elektrické ovládanie okien vpredu a spätných zrkadiel, palubný počítač, držiak tabletu, centrálne zamykanie s diaľkovým ovládaním, predné hmlové svetlomety a 15-palcové oceľové disky s krytmi Dentro. Cena modelu ŠKODA Fabia JOY štartuje na 9 640 €.
 

S ešte bohatšou výbavou prichádza model ŠKODA Fabia JOY+, ktorý navyše ponúkne 15-palcové disky CARME z ľahkej zliatiny, projektorové svetlomety s LED denným svietením, rádio BOLERO a soundpaket ŠKODA Surround so 6 reproduktormi, automatickú klimatizáciu Climatronic, parkovacie senzory vzadu, trojramenný multifunkčný kožený volant s ovládaním rádia a telefónu, lakťovú opierku vpredu, Maxi DOT displej, elektrické ovládanie okien vzadu, výškovo nastaviteľné predné sedadlá, bohatý paket SIMPLY CLEVER riešení a moderné asistenčné systémy ako asistent rozpoznania únavy a obmedzovač rýchlosti. Dynamický look zvýrazní paket CHROM, chrómovaný rámik chladiča alebo sklá s vyšším stupňom tónovania od B stĺpika. Model ŠKODA Fabia JOY+ je k dispozícii už od 11 090 €.

ŠKODA Rapid JOY

Moderné rodinné auto ŠKODA Rapid JOY s nadčasovým dizajnom a množstvom Simply Clever riešení je partnerom v každej situácii. K bohatej výbave patrí elektronický stabilizačný systém ESC, 6 airbagov, 15-palcové disky z ľahkej zliatiny Mato, automatická klimatizácia Climatronic, dotykové rádio Bolero so 6 reproduktormi, sedadlá JOY v kombinácii látka/alcantara, multifunkčný kožený volant, komfortné telefonovanie s Bluetooth, elektrické ovládanie okien vpredu a vzadu, Maxi DOT displej, držiak tabletu, sklá s vyšším stupňom tónovania od B stĺpika, parkovacie senzory vzadu, tempomat a asistent rozpoznania únavy. Ceny modelu ŠKODA Rapid JOY začínajú na sume 14 070 €.
 

ŠKODA Octavia JOY

Svetový bestseller ŠKODA Octavia JOY s výkonnými motormi ponúkne skvelú výbavu, v ktorej okrem iného nechýba ani elektronický stabilizačný systém ESC, 7 airbagov, 17-palcové disky z ľahkej zliatiny Teron, automatická klimatizácia Climatronic, dotykové rádio BOLERO s 8 reproduktormi, sedadlá JOY v kombinácii látka/alcantara, multifunkčný kožený volant, komfortné telefonovanie s Bluetooth, elektrické ovládanie okien vpredu a vzadu, Maxi DOT displej, držiak tabletu, sklá s vyšším stupňom tónovania od B stĺpika, parkovacie senzory vzadu, tempomat, asistent rozpoznania únavy, zadné LED svetlá alebo vyhrievané predné sedadlá. ŠKODA Octavia JOY je k dispozícii od 16 890 €. 

ŠKODA Yeti JOY

Praktická a dobrodružná ŠKODA Yeti JOY ponúkne výnimočné zážitky aj mimo spevnenej vozovky. A to v bohatej a atraktívnej výbave už od 17 340 €. O bezpečnosť sa postará elektronický stabilizačný systém ESC, 7 airbagov, asistent rozpoznania únavy, nechýbajú parkovacie senzory vpredu a vzadu a komfortné telefonovanie s Bluetooth. Komfortná výbava zahŕňa aj automatickú klimatizáciu Climatronic, dotykové rádio Bolero s 8 reproduktormi, sedadlá JOY v kombinácii látka/alcantara, pričom predné aj s vyhrievaním, ďalej multifunkčný kožený volant, elektrické ovládanie okien vpredu a vzadu, tempomat, Maxi DOT displej alebo držiak tabletu. Nechýbajú ani štýlové 17-palcové disky z ľahkej zliatiny, sklá s vyšším stupňom tónovania od B stĺpika alebo zadné LED svetlá.
 

Ku všetkým modelom špeciálnej edície JOY ponúkajú autorizovaní partneri ŠKODA na Slovensku výhodné financovanie na jednotku, predĺženú záruku na 4 roky a doživotnú garanciu mobility Premium.SÚŤAŽ: Súťaž o AKU vŕtačku Starline za 65 €

AKU vŕtačka Starline za 65 € Chcem súťažiť


DISKUSIA K ČLÁNKU - VYJADRITE AJ VY SVOJ NÁZOR

Prihláste sa, ak máte konto na TopSpeed.sk.

14.02.16 22:47 | erik563

49

59

Škoda naposledy ľudom prinášala radosť keď ich 105ťka nenechala stáť na krajnici 200km od domu. :)

odpovedať

2 | 2

14.02.16 23:48 | mario

51

73

pamatame...
Jazdím na: BMW 330XD 170KW e92

odpovedať

0 | 0

15.02.16 07:47 | metju
nahodou, myslim si, ze v skode sa uz davnejsie vycentrovali. pamatate si kolko akcnych modelov urobili pred 20 rokmi z Favorita? Tolko lines neurobil ani Cinkota :)

odpovedať

0 | 0

16.02.16 13:11 | speedfred

84

88

Ide ti priateľu- pobavil si . Palec hore.

odpovedať

3 | 0

15.02.16 13:34 | easy
najvacsiu radost je...ked sa toho zbavis...

odpovedať

0 | 0

16.02.16 07:55 | 2JZ
Omyl kamoš, to nie je francúz..

odpovedať

0 | 0


CarFans Párty 2016