Kart1 Arena Racing vybojoval na Pannonia Ringu 3. miesto

Ivan Lexa tesne pred štartom

Ivan Lexa vybojoval v prvých pretekoch vynikajúce druhé miesto, keď mu prvé ušlo iba o 0,1 s. V druhých pretekoch sa však trápil s technickými problémami, tým pádom prišiel do cieľa na štvrtom mieste. V súčte bodov však obsadil na Pannonia Ring Digmia Day celkové tretie miesto.

Veronika Vanyová pred pretekmi

Ďalšou pretekárkou Kart1 Arena Racing bola v triede do 1600 cm3 Veronika Vanyová. V obidvoch sa predrala na tretie miesto. V súčte bodov za dve tretie miesta z pretekov získala teda pekné celkové štvrté miesto.

Mazda MX-5 Cup Tímei Glossovej

Tímea Glossová štartovala v Inter Cars MX-5 Cupe. Hoci jej kvalifikácie veľmi nevyšli, v obidvoch pretekoch predviedla výborné štarty a posunula sa tak o niekoľko priečok dopredu. Ranné aj popoludňajšie preteky dokončila v silno obsadenom MX-5 Cupe na piatom mieste. Rovnako aj v súčte bodov za celé podujatie získala piate miesto.

Ďalšie kolo Slovenského Okruhového Pohára sa koná 1. júna 2017 na Slovakia Ringu. Tím Kart1 Arena Racing tam nebude chýbať.