V spolupráci s AUTOBAZAR.EU  




Peter TS
|

Šéfovia automobiliek Aston Martin a Toyota sú kamoši. Fakt!

Dnes vám ukážeme dôkaz, že aj vo svete tvrdého automobilového biznisu sa občas dejú zaujímavé a milé veci. Napríklad stretnutie šéfov automobiliek Aston Martin (Ulrich Bez) a Toyota (Akio Toyoda) na okruhu Nurburgring. Na tom by nebolo nič zvláštne, avšak páni vo vedení týchto firiem si vzájomne vymenili svoje autá a tak šéf Astonu sedlal Lexus LFA a šéf Toyoty Aston Martin V12 Zagato. Všetko prebiehalo až do istého momentu bez problémov keď tu zrazu... Viac na vlastné oči vo videu :)

 

Mimochodom, hneď prvá veta v priloženom videu triafa do čierneho. Tá hlása: kým sa iní šéfovia stretávajú na golfe, títo dvaja pretekajú. Pekné, že? Spojenectvo automobiliek Toyota a Aston Martin trvá už nejaký ten piatok. Všetko to začalo projektom miniauta Toyota iQ ktoré bolo pretvorené na luxusný a hriešne drahý Aston Martin Cygnet.




TopSpeed.sk na tému Aston Martin
TopSpeed.sk na tému Toyota






Vyjadrite svoj názor

Vaše meno:
Komentár:
Pred odoslaním odpovedzte na otázku:
Štvorec má steny. (číslo)
  •    Lioooooo   3.11.2011 10:55:50
    Tak tomuto hovorim najlepsia prezentacia sefov spolocnosti... Ini sefovia sa stretavaju na golfe, my na ringu.... to je vela za melon :)
    Odpovedať

Ďalšie články

Predchádzajúci článok: Tuner ladí tunera - Carlsson CK63 RS je CLS 63 AMG
Nasledujúci článok: Veľký Brat ukazuje: toto je ten najvyspelejší radar na svete!

Posledné články v tejto sekcii :
Nové BMW M3 nebude mať V6! Udrží tradíciu a bude to R6
Steve Jobs sníval o iCar a jeho Mercedes nikdy nemal ŠPZ
AutoSlalom AUTOGLYM 2012 začal slalomársku sezónu na východe SR


Všetky práva vyhradené © 2008-2011 TopSpeed.sk magazín

TopSpeed.sk podporuje www.sportoveauta.sk