03.02.2016

VIDEO: Ako rýchlo upratať sneh z návesu a byť hitom internetu?

Od r2011 u nás platí povinnosť očistiť auto pred jazdou od snehu. Veľa vodičov to môže považovať za „hlúposť“. Stále sa totiž nájdu takí, ktorým je to jedno, a práve kvôli nim tento zákon vznikol. Ohrozuje bezpečnosť nie len daného vodiča, ale aj ostatných účastníkov premávky. Samostatnou kapitolou sú vodiči kamiónov. Na jednej strane chápeme, že odpratávanie snehu zo strechy nie je práve ľahká záležitosť. No je ich povinnosťou.

 

 

Kopa ťažkého snehu zo strechy dokáže nejedného vodiča vystrašiť. Nešťastie môže byť hneď na svete. Vodič kamiónu vo videu prišiel na spôsob, ako dostať sneh zo strechy dole bez toho, aby sa „zbytočne“ narobil. Čo na to povedať, určite je to zaujímavé, no zároveň poriadne nezodpovedné a nebezpečné. Posúďte sami...SÚŤAŽ: Súťaž o AKU vŕtačku Starline za 65 €

AKU vŕtačka Starline za 65 € Chcem súťažiť


DISKUSIA K ČLÁNKU - VYJADRITE AJ VY SVOJ NÁZOR

Prihláste sa, ak máte konto na TopSpeed.sk.

03.02.16 21:24 | Miro Jarabek
moja manzelka mala dotaz,to moze takto prevazat sneh????

odpovedať

0 | 0

04.02.16 21:56 | Miro

19

97

tak ked uz nic ine aspon mas doma veselo :D

pobavilo pozdravuj
Jazdím na: Škoda

odpovedať

0 | 0

04.02.16 19:54 | jano SUBARU
Hej moze prevažat pokial mu nezoberu vodicak,ved to vidno ze je zrely na kazajku.U nas tiez pani kamionisti prevazaju lad na plachtach na navesoch a v zakrutach padaju kusi ladu uz som to zazil par krat pred sebou na ceste.

odpovedať

0 | 0


Automechanika 2016 Frankfurt

Najnovšie komentáre