Opel v novej Astre generácie K ponúka na danú triedu veľmi zaujímavú výbavu. Okrem vyhrievaného volantu a sedadiel, ktoré sú už aj v kompaktnej triede takmer samozrejmosťou, si môžete priplatiť za ventilované a masážne sedadlá nastaviteľné v 18 smeroch! A to už je čo povedať. Pred pár rokmi boli takéto prvky vyhradené len pre najluxusnejšie vozidlá. Dnes sa pozrieme bližšie na prvok, s ktorým chcú pohodlie za volantom posunúť pre danú triedu segmentu C na novú úroveň.

„Náš unikátny systém do novej Astry perfektne zapadá. Napĺňa interiér auta príjemnými vôňami, ako napríklad Balancig Green Tea, ktorý v kombinácii s masážnymi sedadlami vytvára úplne nový pocit z jazdy,“ - Tina Müllerová marketing Opel.

Ide o systém AirWellness, ktorý púšťa do interiéru príjemné vône, ako napríklad Energizing Black Wood alebo Balancing Green Tea. Opel sa na vývoji tejto hračky podieľal spolu s francúzskou spoločnosťou Azur Fragrances celý rok, kým sa rozhodli, ktoré dve vône budú pre Astru tým pravým orechovým.

 

Ak sa chcete prebudiť alebo nabudiť, pustíte si do interiéru vôňu Energizing Black Wood. Na relax Opel odporúča vôňu Balancing Green Tea. Pozor však, aby ste to v kombinácii s vyhrievaným volantom, sedadlami a masážou neprehnali a v aute nezaspali.

O samotné rozšírenie vône v interéri sa následne postaral už Opel. Inžinieri vyvinuli špeciálny adaptér, ktorý v interiéri pripomína dekoračnú lištu a môže poslúžiť aj ako držiak na mobil. Šikovné.