Slovenský motoršport sa môže opäť tešiť. Od tohto roku budeme vídať na svetových tratiach nový tím nesúci slovenskú vlajku. A to rovno v jednom z najprestížnejších šampionátov na svete. Za Audi Centrum Bratislava budú v šampionáte Blancapain GT Series pretekať Jirko Malchárek a jeho syn Christián. Názov tímu znie Audi Sport team Slovakia, takže logicky bude slovenské duo bojovať v Audi R8 LMS. Krokom chcú podporiť predaj Audi RS a R8.
 

ŠTEFAN ROSINA ML. SA VRACIA DO VRCHOLOVÉHO MOTORŠPORTU

ŠTEFAN ROSINA ML. SA VRACIA DO VRCHOLOVÉHO ...

Skutočný pretekár bez motoršportu dlho nevydrží, vždy ho to bude ťahať naspäť na trať. Nie je to tak dávno, čo ...

30. 03. 2016
ŠTÓFI ROSINA ŠPIČKE BLANCPAIN GT SERIES AKOSI NESTAČIL

ŠTÓFI ROSINA ŠPIČKE BLANCPAIN GT SERIES ...

Rosina zaznamenal úspešnejší víkend ako v Misane, v tom zmysle, že došiel do cieľa. Umiestnenie mimo bodov nepoteší, ...

11. 05. 2016

Oťukávacia sezóna

Od prvej sezóny sa veľa neočakáva. Tím aj auto je nový, takže to bude všetko o spoznávaní sa s technikou a chodom nového šampionátu. Servis bude zabezpečovať český tím GT SPORTS Technology, ktorý má na konte nesmierne množstvo úspechov. Najnovšie úspechy zaznamenali za uplynulý víkend v Dubaji, kde pomohli vyhrať tímu Black Falcon 24-hodinové preteky. Audi R8 LMS by malo prísť v priebehu marca, ale to, v akých farbách ho budeme vídavať, už vieme. Pridajme k tomu zázemie Audi Centrum Bratislava a keď dvojica pretekárov nadobudne skúsenosti s autom, môžeme byť svedkami veľmi zaujímavých výsledkov.