Brabus si urobil meno úpravou Mercedesov, či Smartov. No to nie sú jediné autá, ktorým sa venujú, v ich portfóliu nájdeme aj Teslu. Na autosalóne vo Frankfurte predstavili upravenú Teslu Model S. Pozreli sa na exteriér aj interiér a hovoria, že program doplnkov budú priebežne rozširovať, možno v budúcnosti Tesle Model S pridajú aj niekoľko koní navyše.

Tesla Model S s doplnkami Brabus

Brabus si zobral do parády Teslu Model S. Auto postavil na 21-palcové disky, pridal karbónové detaily a do interiéru pridal napríklad bezdrôtovú nabíjačku smartphonov, či vyhrievané a chladené držiaky pohárov.

Brabus pre auto pripravil sériou karbónových doplnkov s lesklým alebo matným ochranným povlakom. V ponuke majú bočné náduchy s hmlovkami, predný lip, zadný difúzor a decentný spojler. Kolesá robia auto a tak Brabus stavil na 21-palcové disky obuté do pneumatík Pirelli alebo Yokohama s rozmermi 255/35 R21 vpredu a 265/35 R21 vzadu.

Interiér s kožou, Alcantarou a modrým prešitím

Keďže do auta sa nastupuje dverami, úpravca pripravil nerezové prahové lišty s podsvieteným nápisom Brabus, ktoré menia farbu z bielej na modrú. Prepracovali stredovú konzolu, ktorá teraz ponúka viac odkladacích priestorov, vyhrievané a chladené držiaky pohárov, či bezdrôtovú nabíjačku smartphonov. Prečalúnili aj celú kabínu, kde skombinovali kožu, Alcantaru a modré prešitie.

Zdroj: carscoops.com