Počas autosalónu IAA Frankfurt 2017 sa Bugatti Boss Wolfgang Durheimer vyjadril k niekoľkým zaujímavým témam. Napriek tomu, že Bugatti Chiron tento rok len začal svoj komerčný život, zdá sa, že naň čakalo ozaj "veľa" ľudí. K septembru 2017 mala automobilka objednávku na 300 kusov. To sú takmer 2/3 celkovej chystanej produkcie. Cieľový počet produkcie tohto typu je 500 kusov. Vraj nevyrobia ani o kus viac.

Tiež prezradil, že Chiron nebude posledný hypercar značky. Už o dva roky začnú technici pracovať na vývoji nástupcu. "Chiron tu s nami bude nejaký čas. Plánujeme ho predávať 6 rokov. Momentálne máme produkciu vypredanú na 4 roky. Už sme predali auto číslo 300, ročne produkujeme 70 kusov a produkciu napriek vyššiemu záujmu neplánujeme zvyšovať."

Ak sa niekde objavili špekulácie o tom, že nástupca Chironu bude mať elektrický pohon, nie sú pravdivé. Nie je to síce ani vylúčené, no sami ľudia v Bugatti ešte v tomto smere neurobili rozhodnutie a nepadne skôr než v priebehu budúceho roka. Wolfgang Durheimer doslova povedal: "Elektrifikácia môže byť pre Bugatti témou. Nemáme to ešte rozhodnuté, no máme niekoľko zaujímavých alternatív. Súťaživosť bude pokračovať. Nová generácia bude iste rýchlejšia, dynamickejšia a lepšia v každom smere." Je celkom isté, že nový hypercar bude rovnako ohromujúci ako každá generácia doposiaľ.