Tí, ktorí napriek úpeku do areálu Eventlandu prišli rýchlo zistili, že pre návštevníkov máme pripravené naozaj rôznorodé občerstvenie a osvieženie tela i ducha. Teda nie len vo forme tieňa, ktorý zabezpečovalo asi 12 vysokých topoľov, ale aj mnohých stanov a prístreškov, niekoľkých besiedok a veľkej otvorenej krčmy s otrekovaním studeným vodným sprejom...

 

 

 

 

Ostrek studenou parou bol ešte väčšou atrakciou než bazén. Osviežujúca pre každého návštevníka iste bola aj plechovka neenergetického nápoja Alcohol Killer a sexi baby, ktoré po celý deň areálom pobehovali. Agentúra GridGirls.sk na CarFans párty priniesla 8 mladých kočiek (na galéri nižšie). Samozrejme, neboli to jediné baby v areáli hodné očumovania a cvakania aparátov:

Sexi hostesky všetkých počas dňa viackrát osviežili tancom, popri ktorom sa tvárili, že s penou v rukách umývajú novučké VW Polo GTI na striedačku s VW Amarok - mašiny, ktoré sa spoločne s úplne novým VW Multivan T6 objavili na akcii vďaka partnerovi Porsche Slovakia. Len pripomeniem, že práve VW Multivan T6 mal na akcii CarFans párty tichú slovenskú premiéru. Okrem sexi car wash sme vďaka partnerom pre účastníkov viackrát pripravili jednoduché zábavné súťaže, v ktorých bolo možné vyhrať naozaj slušné hodnotné ceny. Vrcholom súťaženia o darčeky partnerov bola hra na výdrž o sadu diskov Dezent typ J rozmerov 7x16" vďaka partnerovi AZ pneu.sk. Výherca ho pred sebou odokázal v oboch vystretých rukách udržať čosi vyše 4,5 minúty. Skvelý výkon!

CarFans párty sa podarilo pripraviť aj vďaka týmto partnerom - ĎAKUJEME ZA PODPORU!