Čo si budeme nahovárať? Najlepší "hmotný" dar, aký môžete dostať, sú peniaze. Za ne si kúpi každý presne to, čo potrebuje. Hneď na druhom mieste je darčekový kupón. Predplatená služba, ktorú stačí využiť. V najintenzívnejšom období rozdávania darčekov s druhým naj darčekom - s darčekovými kupónmi prichádza aj skvelá bratislavská ručná autoumyvárka KV detail. Ich tip na vhodný a praktický darček je kupón na jeden z programov umytia auta. 

V KV detail pripravili darčekové poukážky na základné programy čistenia vozidiel, ale aj dôkladnejšie práce ako čistenie kože, tepovanie, NANOSTERILE dekontamináciu, alebo strojové leštenie laku. Zaujímavý je kupón najvyšší program údržby vozidla - ULTIMATE, ktorý obsahuje okrem dôkladného čistenia exteriéru a interiéru aj dekontamináciu laku a voskovanie tuhým karnaubským voskom.

Práve dekontaminácia je pred aplikáciou vosku kľúčová. Ide o mechanické odstránenie mikročastíc asfaltu, brzdného prachu, živice a inej cestnej špiny, ktorá je doslova "zapichnutá" v laku a autochémia ju neodstráni. Na dekontamináciu slúži špeciálna hmota, pripomínajúca plastelínu. Program Ultimate dokonale ochráni auto počas zimy, aplikácia 2 vrstiev vosku (alebo viacerých) poskytne dlhodobú, častokrát aj ročnú ochranu. V prípade záujmu o darčekovú poukážku kontaktuje KV Detail ručnú autoumyváreň, ochotne Vám poradia s výberom poukážky. Tá má polročnú platnosť a dá sa zakúpiť na čistiace programy od 30 eur s DPH.