Pre fanúšikov kvalitnej elektronickej hudby sme pre na CarFans Party 2016 dohodli aj večerné vystúpenie jedného z najznámejších DJ Slovenska. Milan Lieskovský je medzičasom aj producent. No ja som ho pred rokmi spoznal ako mladučkého a začínajúceho dídžeja. Jeho hudobná produkcia sa pohybuje v žánroch progressive trance, progressive a progressive house. Bol rezidentný DJ na bratislavských klubových nociach Progress Your Mind, a vystúpil na množstve nielen slovenských akcií a klubových párty. Na jednom pódiu hral popri menách ako Jose Amnesia, DJ Tiesto, Above & Beyond, Judge Jules, či Paul Van Dyk. To by mohlo byť zárukou, že vás nesklame ani na akcii 10. septembra v Lehniciach, čo poviete? :)

Do hudobnej histórie sa zapísal skladbou Elenya, ktorú vo svojich setoch hrávali Flash Brothers a objavila sa aj na slávnostnom odovzdávaní Oskarov v Hollywoode. V roku 2008 sa skladba stala hitom v domácom komerčnom FUN rádiu.

V roku 2009 vydal debutový album vo vydavateľstve Universal Music. Okrem najznámejšieho singlu Elenya na ňom možno nájsť aj singel Bliss, či letný hit Summerstar. Rok 2010 so sebou na leto priniesol singel Beautiful Love, na ktorom spolupracoval s mladou speváčkou Nicol Cache. Jeho limitovaná edícia s remixami vyšla aj na vinyle. V roku 2011 Milan vydal druhý album s názvom Genesis.

Od mája 2013 hostil vlastnú rozhlasovú show Get Fun na vlnách FUN rádia. To, že sa táto show teší popularite, dokazuje už jej sté vydanie, ktoré oslávil spolu s tisíckami fanúšikov a za výdatnej hudobnej podpory začiatkom júna 2015 v Prievidzi. V roku 2014 vyšiel Milanovi tretí autorský album s názvom Who I am. 

REGISTRÁCIE NA CARFANS PARTY - 3. ČASŤ

REGISTRÁCIE NA CARFANS PARTY - 3. ČASŤ

Máme za sebou ďalší týždeň registrácií áut na akciu CarFans párty 2016, ktorá prebieha na www.carfans.sk A opäť ...

22. 08. 2016
REGISTRÁCIE NA CARFANS PARTY - 2. ČASŤ

REGISTRÁCIE NA CARFANS PARTY - 2. ČASŤ

Po týždni pokračovania vašich registrácií na stránke www.carfans.sk do sekcie EXPO Zóna, ktorá je určená špeciálne ...

15. 08. 2016
NA CARFANS PÁRTY VYSTÚPI TONO S. RAPPER, KTORÝ NEHREŠÍ

NA CARFANS PÁRTY VYSTÚPI TONO S. RAPPER, ...

Od dnes presne o mesiac máme na programe akciu, ktorá vznikla aj na popud vás, čitateľov. Viacerí fanúšikovia TopSpeed.sk ...

10. 08. 2016
REGISTRÁCIE NA CARFANS PARTY - 1. ČASŤ

REGISTRÁCIE NA CARFANS PARTY - 1. ČASŤ

TopSpeed.sk, spoločne s firmou Carol Line, pripravuje II. ročník pohodového stretnutia pre svojich čitateľov a ...

07. 08. 2016