Audi 80 Cabrio z 90-tých rokov je kus poctivého auta, za ktorým sa stále otočím. Krásna, jednoduchá, ba až priam strohá karoséria má niečo do seba. A k dokonalosti jej stačia len detaily... 80 Cabrio vychádza len z generácie B4, ktorá sa v klasických prevedeniach vyrábala medzi r1991-95. Cabrio ostalo vo výrobe až do roku 2000. Pod kapotou ste mohli mať štvorvalce a šesťvalce. Výkon siahal od 115 koní až po 174 koní. V hojnom počte nájdete aj legendárnu motorizáciu 1,9 TDI so 66 kW, ale tú by som v aute na voľný čas nechcel. Prevodovky ako manuál, tak automat, podľa motorizácie. Model A4 B5 cabrio nikdy nemal, ale otvorený variant opäť prišiel pri B6.

Zmenšenina je ešte väčšia frajerina, ako reálny kus...:) 

Veľa z nás, keď sme boli malí, túžilo mať šliapacie autíčko. Tí starší túžili po šliapacom Moskvičovi, ktorý sa dnes bežne predáva aj za sumy zhruba 400 €. Záleží od stavu... Dnešné deti majú možnosti podstatne viac...
 
Pozrite si sériu zaujimavých videí stavby krásnej zmenšeniny Audiny, na ktorú môže byť majiteľ právom hrdý. Tak ak neviete, čo kúpiť detským autofanatikom, týmto by ste im rozhodne splnili tajné sny. Len či by ste im ho vôbec zverili a nejazdili na tom sami ...:) 

Veľa z nás, keď sme boli malí, túžilo mať šliapacie autíčko. Tí trochu starší odo mňa túžili po šliapacom Moskvičovi, ktorý sa dnes bežne predáva aj za sumy zhruba 400 €. Záleží na stave... Dnešné deti majú možnosti podstatne viac...

 
Pozrite si sériu zaujímavých videí stavby krásnej zmenšeniny Audiny, na ktorú môže byť majiteľ právom hrdý. Tak ak neviete, čo kúpiť detským autofanatikom, týmto by ste im rozhodne splnili tajné sny. Len či by ste im ho vôbec zverili a nejazdili na tom sami ...:)