Jeden zo súčasných najúspešnejších slovenských automobilových pretekárov, supermladý - len 19 ročný Maťo Homola spolu partnermi pre fanúšikov pripravil zaujímavú príležitosť. V čase, keď pretekárske okruhy ešte spia zimným spánkom, vyberá sa aktuálny Vicemajster Európy v pretekoch cestovných automobilov FIA ETCC na turné po veľkých slovenských mestách Košice, Žilina, Banská Bystrica, Poprad a Bratislava.

 

MAŤO HOMOLA Tour 2014 začína túto sobotu 25. januára v Košickom obchodnom centre OPTIMA. Budete môcť stretnúť talentovaného pretekára aj s jeho BMW 320si WTCC, s ktorým vybojoval vo FIA ETCC 2013 cenné trofeje. Okrem toho so sebou prinesie aj špičkový počítačový simulátor RRS, na ktorom počas zimy trénuje. A práve tu je príležitosť pre všetkých fanúšikov. Na RRS simulátore budete môcť v Maťovom BMW na okruhu Slovakia Ring zajazdiť svoje rýchle kolá. Tí, ktorí budú patriť k najrýchlejším si odnesú domov pekné ceny z každej zastávky tour. Najrýchlejší z celej MAŤO HOMOLA TOUR 2014 dostane hlavnú cenu - zapožičanie nového BMW na celý mesiac!

 

Najrýchlejší jazdec z verejnosti na simulátore RRS na okruhu SlovakiaRing dostane nové BMW na celý mesiac!

Na každom podujatí bude autogramiáda a tiež aj rôzne súťaže pre najmenších návštevníkov tour. Celodenný program bude moderovať známy moderátor a motoršportový nadšenec Alex Štefuca. Viac informácií o Maťo Homola Tour 2014 a presné umiestnenie RRS simulátora nájdete na tejto stránke alebo na Facebook stránke tímu Homola Motorsport a aj na osobnom facebook profile Maťa Homolu.


MAŤO HOMOLA TOUR 2014

25. január   Košice OC Optima
08. február  Žilina  OC Mirage
22. február  Banská Bystrica OC Europa
08. marec   Poprad OC Max
15. marec   Bratislava (v riešení)

autor foto: Mario Chamuty