Pred rokmi sme frflali, že filmov, teda pardón, dobrých filmov s akčnými scénami s autami je pramálo. Z času na čas sa nejaký objavil, no väčšina za veľa nestála. Hovoríme o uveriteľných a snáď aspoň trochu realistických akčných scénach s autami a nie nezmysloch, ktoré porušujú kompletne všetky zákony fyziky. Po roku 2010 sa však už sťažovať nemôžeme. Zdá sa, že sa môžeme tešiť.

 

 

V ostatnej dobe sa objavilo viacero filmov, či už akčných, alebo dokumentárnych, ktoré svetu kolies nerobia hanbu. Rivali (Rush), Hitting the Apex, Faster, Driver... A prichádza ďalší. Už som naň pred časom upozorňoval. V origináli sa volá Baby Driver. Aj keď sa vám to podľa prvých dvoch upútaviek bude zdať až neuveriteľné, film má byť komédiou.

Režisér Edgar Wright nám vo svojom novom diele prináša veľmi zaujímavé akčné kaskadérske scény. A na prekvapenie mnohých si ako ústredného "hrdinu" vybral staršie Subaru WRX. Nedávno na YouTube unikla úvodná scéna a veru poviem vám, dokopy jej nič nechýba. Na film sa už naozaj teším, snáď v kine nezistím, že úvodná naháňačka bola v celom filme jediná. :) Ak doma máte na predaj túto imprezu, skúste ešte počkať, možno jej cena trochu porastie... :)

Baby Driver má slovenskú premiéru 27. júla

ĎALŠÍ FILM PRE AUTIČKÁROV PRÍDE KONCOM ...

Dať hlavnému hrdinovi meno Baby je patetické. Chlapček, ktorý má cca 20 rokov, je hneď "najlepší" únikový vodič pre ...

13. 03. 2017