Snáď každý z nás by chcel garáž, kde by parkoval svoje vysnívané autá. Niekomu stačí len jedno auto, niekomu dve, ďalšiemu zase tri. Musíte byť ale naozaj „správny blázon“ aby ste mali v garáži viac ako 100 áut.

 

Medzi autami sú také zaujímavé kúsky, ako McLaren F1, Lexus LFA, Ferrari F40, Ferrari 275 GTB, Porsche Carrera GT, Porsche 918 Spyder, Lamborghini LM-002, Ford GT... Kto môže mať takú zbierku áut?

Teraz sa pozrieme do garáže, kde je ich ďaleko viac, než 100. Medzi autami sú také zaujímavé kúsky, ako McLaren F1, Lexus LFA, Ferrari F40, Ferrari 275 GTB, Porsche Carrera GT, Porsche 918 Spyder, Lamborghini LM-002, Ford GT... Kto môže mať takú zbierku áut? Jay Leno alebo nejaký arabský šejk? Odpoveď je jednoduchšia, je to síce jedna garáž, ale nemá jedného majiteľa.


Zábery sú z garáže spoločnosti Petrol Lounge, ktorá poskytuje zákazníkom starostlivosť o ich výnimočné autá. Priestory obrovskej garáže sú klimatizované. Zamestnanci sa starajú o pravidelné dobíjanie batérií a čistenie vozov. Autá sú tak kedykoľvek pripravené pre majiteľov, ktorí ich nechcú z nejakého dôvodu parkovať doma. 

V garáži nájdeme výnimočné kúsky s hodnotou v miliónoch, ale aj obyčajné autá ako Mazdu MX-5

V garáži nájdeme popri veľmi drahých a vzácnych autách aj obyčajné kúsky. Napríklad Mazdu MX-5 NC alebo BMW 3 E46. Jeden zo spolumajiteľov spoločnosti tvrdí, že v garáži majú omnoho viac vzácnych kúskov, ktoré však nemôže ukázať (pretože si to ich majitelia neželajú).


Petrol Lounge nie je len garáž, je to skôr automobilový klub, kde nájdete aj bar a autodráhu. Majitelia sa tu môžu stretávať a užívať si výnimočné autá.

 

Zdroj: reddit, petrollounge