Japonské „Ferrari“ v súčasnej generácii rozdeľuje ľudí na 2 tábory. Niektorým sa veľmi páči, iní ho oproti pôvodnej NSX z 90. rokov považujú za mierne nemastné neslané. Pre mňa je originálna Honda NSX jednička športových áut z „deväťdesiatok“. O to viac ma teší návrat legendy. Navyše, počin Liberty Walk pozdvihuje tvary NSX na vyššiu úroveň. A twin turbo V6 má znieť lepšie ako sériovka!

Prvé upravené lastovičky z kŕdľa NSX

Japonský úpravca je jeden z prvých tunerov, ktorí vzali NSX do parády. Decentné vzhľadové doplnky tvoria agresívny celok. Čerešničkou na torte je zadné vežaté krídlo. Prekvapivo NSXke pasuje ako riť na šerbeľ. Celá kasňa šla niekoľko milimetrov dole vďaka vzduchovému podvozku AirRex. Pri prvom pohľade by jeden povedal, že ju chalani rozšírili. Opak je pravdou, pridali „len“ optické doplnky ako predné lízatko z karbónu, bočné nadstavce a iný zadný difúzor. Na šírke pridávajú aj zákazkové disky Forgiato. 

Pôvodná Honda NSX, taktiež v tuningovej úprave. Poznáte charizmatickejšie japonské športové auto 90. rokov? Ale áno, Supra, RX-7 a Skyline sú taktiež úžasné stroje.

Tuning od Liberty Walk pozdvihol dojem z Hondy NSX na vyššiu úroveň. Prekvapivo, stačilo veľmi málo...

Mechanické úpravy zahŕňajú okrem iného podvozku aj agresívnejší výfukový systém. Geniálne tak dopĺňa upravený celok. Pozrite si priložené galérie. Fanúšikovia JDM určite zaplesajú. A nielen oni. 

Zdroj: carscoops

VÝVOJ AMERICKÝCH ÁUT V KOCKE STOJÍ ZA TO! A TEN ZVUK... :)

VÝVOJ AMERICKÝCH ÁUT V KOCKE STOJÍ ZA ...

Americké autá, "muscle cars", "pony cars", alebo len športiaky z USA. Volajme ich ako chceme, každopádne prešli mimoriadnou ...

17. 10. 2017
BMW M6 WANKEL? ČÍTATE SPRÁVNE. MOTOR V10 VYMENILI ZA 6-ROTOROVÝ MOTOR

BMW M6 WANKEL? ČÍTATE SPRÁVNE. MOTOR V10 ...

BMW nie je známe nasadením „wankel“ motora v sériovej výrobe. Tak, ako je pre mníchovskú automobilku charakteristický ...

13. 10. 2017