Na návštevníkov výstaviska Incheba čaká v tretí aprílový týždeň množstvo automobilových značiek, nové modely a slovenské výstavné premiéry, medzi ktorými nebudú chýbať ani tie najhorúcejšie z marcovej Ženevy. Tento rok sa môžete tešiť na viac ako 70 premiér. V areáli uvidíte autá nasledovných značiek: Aston Martin, Audi, Bentley, BMW, Cadillac, Citroёn, Corvette, Dacia, DS, Ferrari, Fiat, Ford, Honda, Hyundai, Jaguar, Jeep, Kia, Lamborghini, Land Rover, Maserati, Maybach, Mazda, Mercedes-Benz, Nissan, Opel, Peugeot, Piaggio, Range Rover, Renault, Rolls Royce, Smart, Suzuki, Škoda a Volkswagen.

Atraktívny sprievodný program bude korením výstavy a expozíciám dodá nádych. Ako sa správajú vozidlá pri náraze, ukážu tzv. crash testy. Ak uvažujete nad kúpou auta, na Autosalóne si budete môcť jednotlivé modely vyskúšať. Testovacie jazdy pravidelne patria medzi mimoriadne obľúbené časti sprievodného programu.
 

Zamestnanci kuriérskych služieb budú pre zmenu testovať úžitkové vozidlá, aby vyhodnotili, ktoré sa na ich prácu hodí najviac. Na fanúšikov najrôznejších úprav a vylepšení čaká mimoriadne obľúbené otvorenie tuningovej sezóny.
 

Milovníci luxusu si prídu na svoje na výstave exkluzívnych tovarov a služieb Exclusive Salóne, ktorý bude doslova pastvou pre oči. Výnimočné automobily, drahé šperky, vrtuľník a promenáda v štýle St.Tropez dodajú podujatiu punc.  Autosalón bude otvorený od 14. do 19. apríla. Prvý deň je vyhradený akreditovaným novinárom. Všetci chlapi sa už tradične môžu tešiť na mimoriadne atraktívne hosteky, ktoré automobilovú výstavu pri Dunaji posielajú každoročne skutočne na svetovú úroveň.

 

Podrobnejšie info o výstave Autosalón Bratislava 2015

Do súťaže sa môžu zapojiť len registrovaní užívatelia.
Registrácia na TopSpeed.sk je bezplatná :)

GRATULUJEME:

  1. Jaroslav Kojnok, Malacky
  2. Daniel Fedorčák, Humenne
  3. Mikuláš Virág, Košice
  4. Tomáš Kuracina, Bratislava
  5. Milan Hlavačka, Mojzesovo
  6. Tomáš Holba, Banská Bystrica
  7. Radoslav Szaniszlo, Košice
  8. Pavel Beňačka, Klatova n. v.
  9. Peter Špánik, Rosina
  10. Matej Molnar, Trnava

Do súťaže sa zapojilo 212 . Vyžrebovaných sme kontaktovali e-mailom.