Špičkový nemecký výrobca mazív všetkého druhu FUCHS Oil má ozaj mimoriadne široký sortiment. Robia mazivá pre potravinársky, chemický, farmaceutický a strojársky priemysel. Ak ostaneme len pri automobilovom priemysle, ponuka olejov a mazív ostáva stále neprehľadne rozsiahla. Pre lepšiu orientáciu v nej vytvoril FUCHS Oil prehľadný a jednoduchý spôsob, ako zistiť správne špecifikácie a množstvá pre každé bežné auto a motorku. Presvedčte sa sami na stránkach predajcu www.fuchs.sk .

 

High-tech motorové oleje TITAN sú výsledkom najmodernejšieho vývoja a výskumu najväčšieho nezávislého svetového špecialistu v oblasti mazacích látok. Boli vyvíjané v spolupráci s rozhodujúcimi výrobcami automobilov. Plne zodpovedajú požiadavkám moderných high-tech motorov: sú vysoko-výkonné, extrémne zaťažiteľné, znižujú spotrebu paliva, maximálne chránia pred opotrebovaním.

 

 

5 l motorového oleja FUCHS  máme pripravených pre 3 výhercov.

 

 

Sami uvidíte, ako prehľadne, presne a rýchlo vám systém ponúkne výsledky. 5 litrov kvalitných olejov podľa vlastného výberu môžu vyhrať traja z vás. Stačí, ak správne odpoviete na jednoduchú otázku nižšie.

 

Správnu odpoveď nájdete na webstránke slovenského zastúpenia Fuchs Oil Slovensko.


Súťaž o 5 l motorového oleja Fuchs trvá od  30. augusta do 9. septembra 2016.

 

 

GRATULUJEME:

  1. Marta Viteková, Nové Mesto nad Váhom
  2. Ivan Košč, Krompachy
  3. Roland Sóky, Gabčíkovo

Do súťaže sa zapojilo 349 . Vyžrebovaných sme kontaktovali e-mailom.