Rakúsky výrobca motocyklov KTM v auguste vyhodnotil značku Dunlop ako dodávateľa triedy A+ za minuloročné bezchybné dodávky motocyklových pneumatík. Cena za výkon a spoľahlivosť nesie názov „KTM Supplier Quality Excellence Award 2014”. Značka KTM je v súčasnosti najrýchlejšie rastúcim motocyklovým výrobcom sveta. V prvej polovici roku 2015 predali celkovo 88 500 motocyklov KTM a Husqvarna, o 26%  viac ako v rovnakom období minulého roka. Originálna výbava Dunlop bude i v budúcom modelovom roku súčasťou mnohých modelov KTM, ktoré opustia továreň, od motokrosových modelov a endur až po modely Freeride a „naháče”.

„Teší nás, že KTM nás takýmto spôsobom ocenil,” povedal Andy Marfleet, Motorcycle Marketing Manager pre Európu, Stredný východ a Afriku. „Výrazne investujeme do výskumu a vývoja, aby najnovšia generácia našich výrobkov zodpovedala požiadavkám moderných, vysokovýkonných motocyklov. Toto ocenenie potvrdzuje vynikajúcu kvalitu motocyklových pneumatík Dunlop i vysoký štandard našich služieb. Urobíme všetko pre to, aby sme boli rovnako úspešní i v budúcnosti.”

Dunlop je jedným z popredných svetových výrobcov výkonných a vysokovýkonných pneumatík s impozantnou históriou plnou úspechov v motoristickom športe. Značné skúsenosti z pretekov vedú značku Dunlop k zavádzaniu inovatívnych technológií aj do pneumatík určených pre bežnú prevádzku. So zameraním na potešenie z jazdy, pneumatiky Dunlop ponúkajú všetkým typom motoristov najnovšie technológie a vysokú výkonnosť.

Viac informácií nájdete na stránkach www.dunlop.sk