Ľuďom, ktorí sa hýbu v auto brandži, špeciálne v odvetví dodávateľov automotive značku Delphi predstavovať netreba. Spoločnosť Delphi každoročne odmeňuje svojich top partnerov veľmi oceňovanou Pinnacle Award for Supplier Excellence. Za kvality a spoluprácu v roku 2016 ocenili 19 dodávateľov. Kvalitu Fuchs získala divízia Fuchs Lubricants. 

 

Po minuloročnom veľkom ocenení špičkovým výrobcom prevodoviek ZF pre Fuchs ako top dodávateľa obe trofeje potvrdzujú, že značka Fuchs Oil produkuje skutočne špičkové produkty. Fuchs Oil- najväčší nezávislý výrobca a dodávateľ mazív a hydraulických kvapalín na svete je zároveň najväčší dodávateľ špeciálnych tekutín pre celosvetové potreby automotive gigantu Delphi.
 

Pri odovzdávaní ocenenia sa k úspechu postupne vyjadrili Richard Rogers, šéf špeciálnych mazív Fuchs Lubricants UK: "Fuchs je plne odhodlaný podporovať Delphi v dosahovaní ich cieľov a plánov a sme veľmi hrdí a potešení faktom, že sme aj my získali najprestíženejšie ocenenie aké Delphi udeľuje."

Viceprezident Delphi Sidney Johnson uviedol: "Dodávatelia ako Fuchs Lubricants hrajú v úspechu Delphi kľúčovú úlohu. V Delphi to nie je len o tom, čo vyrábame, ale čo dokážeme urobiť. Bezpečnejšie, elkologickejšie a viac prepojené autá. Ďakujeme Fuchsu za dôležitú rolu, ktorú pri vytváraní tejto budúcnosti má."

ŠPIČKOVÝ VÝROBCA PREVODOVIEK ZF OCENIL ...

Zástupcovia značky ZF - špičkového producenta prevodoviek a hnacích mechanizmov, ocenili spoločnosť FUCHS ako svojho ...

13. 03. 2016