Supercary dneška sú iné ako kedysi. Hoci sú rýchlejšie a komfortnejšie, nesnažia sa vás zabiť v každom výjazde zo zákruty. Pozrime sa ale o dekádu dozadu. Toto je Lamborghini Murcielago prvej generácie, poháňa ho 6,2 l atmosférický V12. Supercar je nízko pri zemi, dlhší ako snáď všetky kupé a široký ako autobus. Prišlo by vám niekedy na um používať Murcielago každý deň na cestu do práce?

Murcielago malo v roku 2012 nehodu na okruhu

Lamborghini Murcielago ako auto na cestu do práce? Majiteľ tohto oranžového kúska s ním dochádza denne 290 km a supercar onedlho prekročí hranicu nájazdu 480 000 km.

Lenže autá sú na to, aby sa na nich jazdilo a ani supercary nie sú výnimkou. Toto Murcielago má domov v Anglicku a majiteľ s ním najazdil už vyše 250 000 míľ (cca 400 000 km) a auto je stále vo výbornom stave. Tento kus mali na dlhodobý test v Evo Magazíne a v roku 2012 malo Murcielago nehodu na okruhu. Za tri roky ho opravili, zrepasovali podvozok i brzdy a vymenili celý interiér. Tesne pred nehodou prešli repasom aj motor a prevodovka, chvalabohu 6-stupňová manuálna.

Toto Lamborghini Murcielago slúži na každodennú cestu do práce

Teraz je auto znova na ceste a majiteľ ho používa každý deň. Na Murcielagu jazdí denne 180 míľ (290 km) do práce. Onedlho prekročí hranicu 300 000 míľ (cca 480 000 km), čim sa z neho stane Lamborghini s najväčším nájazdom na svete.

Zdroj: carscoops.com

LAMBORGHINI MURCIELAGO S KOZAMI V PRÍVESE?

LAMBORGHINI MURCIELAGO S KOZAMI V PRÍVESE?

Už ste videli Lamborghini ťahať príves? Jasné, že áno. Lamborghini je totiž známym výrobcom traktorov. Austrálsky ...

30. 07. 2016
VAŠE LAMBO UŽ NEPÚTA POZORNOSŤ? PRIPOJTE ZAŇHO VOZÍK!

VAŠE LAMBO UŽ NEPÚTA POZORNOSŤ? PRIPOJTE ...

Hovorí sa, že Porsche 911 je najpraktickejšie exkluzívne športové auto na každý deň. Ak sa však chystáte na prestavbu ...

21. 05. 2015