Roky si medzi sebou pri pohľade na krásne drahé autá hovoríme, že za ne by sme aj predali orgány, len nech ho máme. Prehnané reči, samozrejme. No predstavte si, našiel sa blázon, ktorý to urobil. Nemá 20. ani 30. rokov. Zdalo by sa, že má rozum... :) Nissan 370Z je nepochybne zaujímavý kus auta. Dobre vyzerá, pod kapotou má poriadne stádo koní a pohon zadných kolies sľubuje poriadnu zábavu za volantom. Určite by mnohým z vás nevadilo mať ho v garáži. Mark Parisi ho tiež veľmi chcel. Dokonca tak moc, až prišiel na „výborný“ nápad, ako naň zohnať peniaze. Predal orgán!

Mark Parisi dostal „skvelý“ nápad ako kúpiť Nissan 370Z. Predal jeden semenník a peniaze použil na nové 370Z. Keby predal obidva, možno by mal aj na GT-R :)

Nie, nepredal ľadvinu čínskemu priekupníkovi. Mark predal časť svojho mužského verzajchu, konkrétne jeden semenník. Bolo to síce na vedecké účely, ale aj tak, predať kvôli autu pol mieška za 35 000 dolárov? Ako sám povedal 35 000 je štandardná suma za tento orgán a on použije peniaze na kúpu nového Nissanu 370Z. Páni, kto by bol ochotný obetovať časť svojej mužnosti za nové auto? A nezabudnite páni, celý čas sa vám medzi nohami hojdá 70 000 dolárov :)

Mark Parisi chce Nissan 370Z a preto predal časť svojej mužnosti

Páni nezabudnite, po celý život sa vám medzi nohami hompáľa 70 000 dolárov.

Zdroj: autoblog.com