Do troch vypísaných tried sa prihlásilo dostatočne veľa jazdcov. Veľmi pekne boli obsadené triedy Junior Max a Ženy, najviac pretekárov sa zúčastnilo v najsilnejšej triede Senior. Vo všetkých triedach panuje čoraz silnejšia konkurencia, ktorá sľubuje napínavé preteky a nádherné súboje na trati. Nesmú chýbať ani najmenší pretekári, ktorí už tradične jazdia svoje voľné preteky počas konania MSR.

MSR halové motokáry

Súboje na trati bývajú tvrdé, no férové

Trieda Junior Max

V treťom kole po sebe predviedla vynikajúci výkon Barborka Pucherová, ktorá dominovala v kvalifikácii a aj vo všetkých rozjazdách. Druhé miesto vybojoval stále sa zlepšujúci Simon Suchovský a po tretie miesto si prišiel odchovanec Kart One Arény, Michal Lukačovič.

Trieda Junior Max: 1. miesto Barborka Pucherová, 2. miesto Simon Suchovský, 3. miesto Michal Lukačovič

Trieda Ženy

Preteky žien rozhodne nepatria medzi nudné. Aktuálne vedúca pretekárka Renáta Zajcevová bude mať veľmi veľa práce s tým, aby udržala za sebou pretekárky ako Michaela Dorčíková alebo Katka Heverová.

Trieda Ženy: 1. miesto Renata Zajcevová, 2. miesto Michaela Dorčíková, 3. miesto Katka Heverová

Trieda Senior

Veľmi atraktívne bývajú preteky v triede Senior. Jazdci na čele pretekov si veľmi často vymieňajú pozície a nezriedka ich delia len tisíciny sekundy! V prebiehajúcej sezóne podáva najlepšie kvalifikačné výkony Ali Andreas Gharakhani, ktorý potom najvýhodnejšiu pozíciu na štarte aj využije. O ostatné priečky potom jazdci tvrdo, no férovo bojujú. V treťom kole získal druhé miesto a svoje prvé pódium v MSR výbornou taktickou jazdou Radovan Mihálek. Tretie miesto získal úradujúci Majster Slovenska v halových motokárach, Tomáš Bizub.

Trieda Senior: 1. miesto Ali Andreas Gharakhani, 2. miesto Radovan Mihálek, 3. miesto Tomáš Bizub

MSR v halových motokárach teraz čaká letná prestávka. Na ďalšie preteky sa môžete tešiť 20. 9. 2014 v Národnom Motokárovom Centre Kart One Aréna.

Galéria: 15 obrázkov

Zdroj: kartarena.sk