CARat Tuning Party je najväčšia a najlepšia motoristická akcia medzinárodného charakteru, ktorú v našich končinách môžete zažiť. Šprinty zastrešené Slovenskou Šprintérskou Asociáciou, najakčnejšie jazdy riadeným šmykom špičkovými driftermi s možnosťou využiť atrakciu drifttaxi, dB Drag Racing - súťaž stereosystémov v autách, najkrajšie autá v súťaži Tuning Battle kategórie Show&Shine, preteky v automobilovom slalome, kopec skvelých moto atrakcií, výborný program, množstvo adrenalínu a kopec zábavy.

Celkovo uvidíte viac ako 1 000 áut bojujúcich v takmer 70.-tich rôznych kategóriach o viac ako 200 prestížnych pohárov a ocenení! Na jedenástom ročníku Carat Tuning Party nemôže chýbať žiadny fanúšik skvelých áut, žien a kvalitných žúrov!

Piatkova párty sa bude tentokrát niesť v znamení moderátorskych hviezd rádia Europa 2 a najpopulárnejšieho DEXX DJ Michaela Buriana. Chýbať nebude ani tradičný koncert slovenského kráľa hip-hopu – Rytmusa a jeho nemenej úspešného kolegu Ega. Kontrafakt sa na domácej pôde v Piešťanoch predstaví v tej najlepšej forme! 

4D je štvorica popredných raperov, producentov a DJ-ov na slovenskej hudobnej scéne, ktorí prichádzajú na CARat v rámci exkluzívneho turné 4D s jedinečným programom, na ktorom sa predstavia aj finalistky Miss CARat Tuning ’14. Sexy dievčatá zabojujú o prestížny titul najkrajšej reprezentantky moto-športu na Slovensku. Raper Zverina odpáli nový album “Umelecké dielo” a svoju tvorbu predstaví aj nový objav na slovenskej hudobnej scéne– raper Puerto. Exkluzívne sa pokrstí aj nový videoklip rockerky LeRy, ktorá naspievala hymnu na Majstrovstvá sveta W5 v kickboxe.
Tradičným hudobným programom počas piatkovej párty je aj In Da Club Stage, ktorý je zárukou skvelej tanečnej párty až do skorých ranných hodín.

Sobota bude patriť predovšetkým oficiálnym pretekom a moto-súťažiam, ktoré vyvrcholia slávnostným odovzdávaním cien. V sobotu večer s môžete tešiť na akčnú kickboxerskej šou, v ktorej fighteri po prvýkrát zabojujú o pohár W5 OPEN AIR. Program zavŕši veľkolepá tanečná LE GRANDE HOUSE párty, na ktorej sa predstavia poprední slovenskí a zahraniční DJ’s na čele s rezidentmi Charlie Clubber a Tamirou. Skvelá laserová, svetelná a pyrotechnická šou bude obohatená o vystúpenia akrobatov, electric robotov, pole a gogo tanečníc.

CARat tuning party sa uskutoční na medzinárodnom letisku v Piešťanoch, v termíne: 20. – 22. 6. 2014. Všetky informácie o akcii nájdete na: www.carattuningparty.sk

Vstupenky na akciu CARat Tuning Párty 2014

 

Pre všetkých, ktorí si zakúpia lístky cez predpredaj.sk, pripravili organizátori do žrebovania skvelé ceny:
 
- exkluzívny kožený interiér do auta od spoločnosti TML design v hodnote 3 000,- Euro 
- polep auta do fólie od spoločnosti Wrapp fol v hodnote 1 000,- Euro
- ročný lístok na Wake lake v hodnote 670,- Euro
- finančný robot od World Systems Market v hodnote 650,- Euro
- luxusná autokozmetika značky AutoSmart v hodnote 1 000,-Euro
- elektronika od audioshop.sk v hodnote 500,- Euro
- let balónom od spoločnosti World Systems Market počas CARat Tuning Party