Chcete  auto ochrániť pred nepriaznivými účinkami prostredia? Alebo by ste mali radi na čelnom skle tekuté stierače? Vraj sú na to vhodné moderné prípravky. Hovoria im Nano čističe. produkty s technológiou nano ochrany zo sortimentu Auto Kelly značky Starline. Či už ide o karosériu, sklo, plasty alebo interiér, v produktoch od Auto Kelly nájdete všetko potrebné. Ak chcete mať lak vozidla lepšie ochránený, prípadne máte často špinavý interiér a chceli by ste ho lepšie ochrániť, môžu vám tieto produkty výrazne pomôcť. Špeciálne vrstva na čelné sklo - tekutý stierač je teraz na jeseň a zimu mimoriadne zaujímavá vec. Funguje to teda? 

Medzi novinkami v produktoch od Auto Kelly sme si vybrali 3 sety. Prvý Starline Nano 4CAR SET je určený na nano ochranu skiel, plastov a prípadne odstraňovanie mušiek. Druhý produkt Starline nano Cockpit Set je určený pre ochranu interiéru. Či už ide o ochranu plastov, textilných alebo kožených sedadiel, všetko potrebné nájdete v tomto balení. Tretím produktom je Starline Nano Revital Set, ktorý by mal obnoviť lesk a ochrániť karosériu pred oxidáciou alebo rôznymi nepriaznivými vplyvmi.

Použité nano čističe:


1. Starline Nano4CAR SET
Cena 29,91 € Známka: 1
 

Plusy: priložené aplikátory tekutých stieračov, ľahká aplikácia, pri správnom dávkovaní na čelné sklo na rok, výsledný efekt a funkčnosť.


Mínusy: cena, ak potrebujete len tekuté stierače.

 


2. Starline NanoCockpit SET
Cena 31,90 €. Známka: 4


Plusy: veci na ochranu takmer všetkých častí interiéru, ľahká aplikácia, vôňa produktu.


Mínusy: mizivá ochrana textilných častí interiéru, biedna ochrana plastových častí.
 


3. Starline Nano Revital SET
Cena 49,90 €. Známka 2


Plusy: leštiace pasty so šampónom, viditeľný efekt aj po dlhšom čase.


Mínusy: najdrahšia cena v teste, leštiace pasty max. pre jedno veľké vozidlo.