Rok 2017 bol na zaujímavé autá  bohatý. Krásky ako BMW M4, Mazda MX-5 či Porsche Panamera 4S a mnohé ďalšie sú skvostami, ktoré sme mali možnosť otestovať. Naše skúsenosti a pocity z jednotlivých vozidiel prinášame v rubrike „TESTY ÁUT“ a najmä na našom YouTube kanáli, kde prinášame obľúbené videotesty. Tichým spoločníkom každého testu je náš dvorný fotograf. Už 8 rokov pre nás Miro GLASA cvaká jedny z najlepších obrázkov v brandži.

 

 

 

V testoch ho síce nevidieť, no jeho prácu áno. Miro Glasa je muž činu, ktorý stojí za bohatými fotogalériami z našich testovačiek či autosalónov. Blato, prach ani ďalšie vrtochy ročných období nezabránili vzniku mnohých nádherných záberov testovaných vozidiel za uplynulý rok. Preto vám teraz prinášame jeho najlepšie fotky roku 2017.

Takisto sa môžete pokochať tým, čo vás čaká! Nie všetky autá sme totiž vo forme videotestu už publikovali. Ak chcete byť vždy v obraze čo sa deje, dostávať pravidelné pohľady do zákulisia a pozrieť sa čo práve testujeme, sledujte nás na Instagrame!

Seat Leon FR

Mercedes GLC43 AMG

Peugeot 3008 GT

Porsche Panamera 4S

Audi Q5

Škoda Kodiaq

Opel Insignia 4x4

Volkswagen Arteon

Opel Insignia Turbo

Audi A5

Volvo S90

Mazda CX5

Alfa Romeo Giulia

Mercedes Benz E400 Coupe

Toyota CH-R

Mazda MX-5

Volkswagen Passat Combi

BMW M4

Toyota GT86

Suzuki Swift