Komu dôverovať pri kúpe nového autorádia? 

Každý predajca rádií a náhradných multimediálnych systémov sa bude prezentovať v tom najlepšom svetle a hovoriť len o inováciách. Ťažšie sa to však dokazuje... Čas je pre všetkých veľmi vzácny, a preto po zakúpení nového autorádia oslovia zákazníkov aj možnosti montáže a servisu od TOMDO s.r.o. Hnacím motorom pre klientov je pôsobenie tejto firmy na trhu od roku 2010, priamy dovoz autorádií od výrobcu, poradenstvo na mieru, servis a inštalácia.

Takto bude vo vašom Audi vyzerať úvodná obrazovka - AUDI UŽÍVATEĽSKÉ ROZHRANIE

Majitelia BMW sa budú tešiť tejto úvodnej obrazovke - BMW UŽÍVATEĽSKÉ ROZHRANIE

Majiteľov starších Mercedesov v každej jazde privíta toto - MERCEDES UŽÍVATEĽSKÉ ROZHRANIE


Tieto systémové špecifiká na Slovensku nenájdete

Na podobnej myšlienke vznikali špeciálne autorádiá TomiMax, ktoré ponúka firma TOMDO s.r.o. Výzvou pre výrobcov sa stali neutíchajúce požiadavky klientely na rôzne úpravy software. Výsledok je ozaj prekvapujúci. Priamy dôkaz toho sú také systémové špecifiká, ktoré u softwaru autorádií nikde na slovenskom trhu nenájdete. Tešiť z toho sa môžu hlavne užívatelia autorádií AUDI, BMW a Mercedes.

Každej jednoduchej obsluhe autorádií predchádza detailná technická práca a podpora od výrobcu. Ako už naznačujeme, autorádiá TomiMax obsahujú vlastný, úplne nový software, ktorých pretrváva výhoda pripojenia na pôvodnú jednotku v automobile, ale tak, aby zostala zachovaná kvalita fm zvuku a výsledného akustického výstupu.


Čo podporili snahy jednotlivých úprav software SK verzie? Napríklad funkčný Sigic, iGO, Waze, Google...

Len to, čo sme v úvode sľubovali – multimediálne centrum pre dokonalý hudobný zážitok, zjednodušenie komunikačných možností, pre podporu funkcií auta a orientáciu v teréne. Každú novú informáciu získavate z dotykových kapacitných displejov (IPS), pričom ďalším dôkazom, že sa s TomiMax nestratíte, je GPS model integrovaný priamo v autorádiu – prináša slovenské rozhranie aj vrátane hlasovej navigácie. Podporuje navigačné software, akými je Sygic, iGO, Waze, Google.

Pozrite, ako to vo vašom aute môže po výmene vyzerať. Je tu mnoho príkladov realizácií.

Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria
Galéria

Galéria: 14 obrázkov

Tiež funguje stiahnutie máp z Google Play, videá z youtube...

Poskytuje zjednodušenie stiahnutím offline máp cez obchod play. Z Android marketu si môžete po stiahnutí tých najrôznejších aplikácií púšťať videá na youtube, komunikovať s priateľmi na Facebook alebo Twitteri, podobne ako na telefóne. Samozrejmá je podpora pripojenia iPhone mobilu so systémom Ios. Výnimkou nie je ani posielanie emailov, teda jednoduchá synchronizácia google účtu medzi telefónom a autorádiom. Rovnako máte prístup k správam WhatsApp, prehľad o dianí vo svete, o aktuálnom počasí, alebo sa môžete zabávať pri online hrách.

Za komunikačnými výhodami stojí technológia bluetooth, vstavaný wi-fi prijímač, prípadne doplnkové rozšírenie o bezdrôtovú funkciu CarPlay a ďalšie pokročilé technológie. Príkladom je 2-Zone POP, kde získate po rozdelení obrazovky na polovicu prehľad o každej funkcii (plocha pre navigáciu a film či inú zábavu). Náročnejších užívateľov oboznamujeme aj s možnosťou synchronizácie kontaktov s vaším mobilným telefónom. Prehľadne sa vám zobrazí zoznam prijatých, zmeškaných a volaných hovorov, kvalitu komunikácie zvyšuje externý mikrofón. 

Súčasťou zostáva integrovaný hard disk na uloženie množstva súborov – týmto konkuruje práci na PC. Pripomíname, že nový slovenský software pre autorádiá TomiMax zjednodušil ovládanie, slidovanie a pohyb medzi plochami vo vysoko čitateľnom až autentickom prevedení. Preto nám naozaj môžete dôverovať.