Internet je preplnený absurdnými karambolmi. Väčšina z nich je z Ruska. Nie je to len preto, že tam mnohí skutočne jazdia ako blázni, no aj preto, že v Rusku má kameru v aute snáď každý vodič. A tak sa mnohým darí zachovať tie "pamätihodné chvíle" a podeliť sa o ne s ostatnými. No všade na svete sa nájdu šibnutí vodiči, ktorí sú v návale zlosti ochotní riskovať nie len svoj život a zdravie, ale aj majetok a zdravie ostatných. Tu je ďalší skvelý príklad toho, ako to pri agresívnej jazde s blbcom za volantom môže dopadnúť. Pochádza z Juhoafrickej Republiky - tiež sa tam jazdí na opačnej strane ako v Británii.

Vodič BMW X5 E53 sa správa mimoriadne agresívne, v istom momente si s vodičom VW Polo veci nepochybne gestami aj vysvetľujú. V návale zlosti sa rozhodne vodiča malého auta "vychovať" prudkým manévrom... No kývať s veľkým SUV v tempe nad 120 km/h neradno... :)

S podobnými situáciami sa stretávam aj na Slovensku a Čechách. Ja viem, vždy za to môže ten druhý! Ide pomaly, zavadzia, nevidí vás... Ak sa vôbec dokážete v nasledovnom videu svojím správaním vidieť, odporúčam vám, zapracujte na sebe. Pár desiatok ušetrených sekúnd predsa nestojí za nehodu podobného, alebo väčšieho rozsahu.