Patrick Dempsey je herec, ktorý sa radšej ako hraniu venuje pretekaniu. Ako ho ale dostať pred kameru? Jednoducho, necháte ho pracovať na TV seriáli o pretekaní! A podľa posledných informácii na niečom takom aj robí. Bude to seriál podľa knihy Michaela Cannella, The Limit. Ukáže nám F1 z roku 1961, kedy Phil Hill a Wolfgang von Trips bojovali o titul Majstra sveta.  Názov seriálu? The Limit.

Patrick Dempsey chystá nový seriál z prostredia F1, The Limit. Zavedie nás do sezóny 1961, kedy o titul bojovali Phil Hill a Wolfgang von Trips.

Sezóna 1961 sa niesla v znamení boja Phila Hilla a jeho tímového kolegu Wolfganga von Tripsa, keď obaja jazdili za Ferrari. Ich rivalita bola veľmi veľká, skončila 10. septembra fatálnou nehodou,  kde zomrelo 14 divákov a aj Trips, ktorý kolidoval s Lotusom Jima Clarka. Seriál by sa mal niesť v podobnom duchu ako filmový hit Rush. Ak sa pozrieme aký úspech mal Rush, tak potom seriál The Limit je presne to, čo chceme. Dempsey si zahrá hlavnú úlohu, postavu Phila Hilla. Máme sa na čo tešiť, Patrick pretekanie miluje a na pľaci to bude cítiť, niečo podobné, ako kedysi pretekárske filmy so Stevom McQueenom alebo Paulom Newmanom.

Zdroj: autoblog.com