David Hasselhoff včera na tlačovej konferencii v Bratislave oznámil, že šou s hudobnými hviezdami 80. a 90. rokov je beznádejne vypredaná. Predaj lístkov na sobotňajšiu Acceleration Dance aj nedeľňajšie preteky je však stále v ponuke.

 

 

 

 

 

 

David Hasselhoff, včera absolvoval tlačovú konferenciu, kde zabával množstvo prítomných novinárov príbehmi z čias natáčania seriálov ako Knight Rider a Pobrežná hliadka. Nezabudol však pochváliť aj krásne slovenské ženy. K publiku prehovoril pekne po slovensky a na záver sa nechal odfotiť s replikou vozidla „KITT,“ ako aj so slovenským formulovým pretekárom Richardom Gondom a jeho formulou FA1. Gonda sa v sobotu aj v nedeľu po prvýkrát predvedie pred domácim publikom, priamo na trati Slovakia Ringu.

Nebude však jediným Slovákom na okruhu tento víkend! Spolu s ním sa v sérii MW-V6 Pickup Series ukážu aj úspešní slovenskí automobiloví pretekári Filip Sládečka, Attila Bárta, Christián Malchárek a Ľubomír Jakubík. Aj keď je piatkový koncert Celebrate the 80s and 90s with the Hoff vypredaný, fanúšikovia si stále môžu vychutnať veľkú sobotňajšiu hudobnú šou Acceleration Dance. Svetoví „dídžeji“ W&W, Otto Knows, Sunnery James & Ryan Marciano, Shapeshifters, Nifra, Alice DJ a Jacob van Hage sa postarajú o neopakovateľnú zábavu s elektronickou tanečnou hudbou.


Viac informácií na http://www.slovakiaring.sk/acceleration-2014/

Zástupcovia SlovakiaRingu mi včera osobne potvrdili, že na dnešnú večernú šou sú prakticky vypredaní. To znamená, že tu očakávajú vyše 13 000 ľudí. 

David Hasselhoff a Richard Gonda