Seriál pretekov verejnosti AutoSlalom už druhú sezónu poriada ostrú jazdu pomedzi kužeľky na čas aj v priestoroch SlovakiaRingu. Budúci týždeň je na programe ďalšie kolo. Jazdí sa najobľúbenejšia trať sezóny 2012  v areáli Driving Academy, ktorá minulý rok prilákala v oboch pretekoch takmer 100 jazdcov. AutoSlalom je nie len štartovným, ale aj celkovými nákladmi najdostupnejšia forma hobby motoršportu. Je mimoriadne bezpečný a ohromne zábavný. Kto neskúsil, neuverí. O tom môže každého záujemcu presvedčiť viac než 1000 jazdcov, ktorí ostatných 6 sezón tento seriál vyskúšali. Podrobnejšie informácie o pravidlách, kategóriách a fotogalérie z predošlých pretekov nájdete na www.autoslalom.sk

 

Najbližšie preteky sa konajú budúcu stredu 8. mája (štátny sviatok). Online registrácia do pretekov je už v plnom prúde.

AutoSlalom je mimoriadne vhodný spôsob ako si vyskúšať svoje limity a limity svojho auta vo veľmi bezpečných podmienkach. Nákladmi i požiadavkami na techniku je najdostupnejšou formou hobby motoršportu nie len u nás.