Pre nerozhodnutých a váhavých je tu stále možnosť registrovať sa do seriálu výberom štartového čísla a rovnako aj prihlásiť sa na prvé preteky na SlovakiaRingu. Pre prihlásených jazdcov máme niekoľko posledných informácií pred začiatkom pretekov.

I. SOP 2013 - Zvláštne ustanovenia a časový harmonogram.

Ďaľším dokumentom je dotazník jazdca. Z neho bude čerpať informácie o jazdcoch moderátor podujatia, ktorým je známy pretekár a aj komentáror Formuly 1 či okruhových pretekov vysielaných aj na SPORT5, Andrej Studenič. Pre pretekárov, ktorí stále nemajú úplne jasnú predstavu o pretekoch je tu stránka www.okruhy.sk a sekcia dokumenty, kde nájdete Technické predpisy a Všeobecné pravidlá seriálu.

Brány Slovakia Ringu sa otvoria o 8h ráno. Začne sa administratívnym preberaním a jednoduchou technickou kontrolou áut. Po povinnej rozprave jazdcov bude nasledovať blok voľných jázd pre všetkých, ktorí sa so SlovakiaRingom ešte nestihli zoznámiť.
Od 11:30 začne ostrý program kvalifikáciou. Jazdcom ešte dávame do pozornosti povinnú bezpečnostnú výbavu (Všeobecné pravidlá, sekcia 8).

Najvyššiu kvalitu obrazového záznamu zabezpečia Lukáš Vician ako fotograf a Michal Nedbal alias Nedbis ako kameraman. Ako posledný bonus uvádzame zavádzacie vozidlo BMW M6 riadené jedným z najlepších pilotov a králom driftu Norom Kováčikom.