Veľa spoločností ponúka rôzne kurzy, ale len Procar Motorsport ponúka najlepšiemu jazdcovi z kurzu celú sezónu v Chevrolet Cruze Eurocupe 2015. Keďže počet záujemcov je obmedzený na 25 učastníkov, šance získať sezónu v Cruze Cupe sú veľmi dobré. Kurz pozostáva z 3 dňovej prípravy. Je v ňom zahrnuté naozaj všetko, od ubytovania, stravy, teoretickej výučby, techniky jazdy až po praktické jazdy na motokárach, v škole šmyku, simulátor a samozrejme aj na okruhu Slovakia Ring na formulách a športových autách.

Účastníkov  kurzu budú v ich výučbe sprevádzať úspešní jazdci, ktorí v motoršporte niečo dokázali. Napríklad:

 

Maťo Homola - momentálne najúspešnejší  jazdec Slovenska, ktorý reprezentuje v šampionáte FIA ETCC. Maťo Homola je tiež viacnásobný majster Slovenska, majster FIA CEZ a vicemajster 2013 vo FIA ETCC. 

 

Andreas Pfister, ktorý patrí k top jazdcom vo FIA ETCC. V roku 2012 sa stal vicemajstrom ETCC na Seat Leon a v Nemecku je certifikovaným inštruktorom.

 

Michael Fiedler, viacnásobný motokárový majster, inštruktor v Speedworld Academy v Brucku, cez ktorého prechádza väčšina rakúskeho motoršportového dorastu.

 

Realizačný tím tvoria aj Peter Schober, majster Rakúska v cestovných automobilov 2013, Marcus Zeiner a Jozef Chobot.

 

Spoločnosť Procar Motorsport sa už niekoľko rokov zaoberá motoršportom na Slovensku a sezóne 2014 nasadzuje dve vozidlá – BMW a Chevrolet Cruze. V roku 2014 uskutočnili projekt ProcarMotorsport hľadá pretekára, na ktorom sa zúčastnilo vyše 160 záujemcov a ten najlepší mometálne jazdí Slovenský okruhový pohár. TopSpeed.sk s víťazom horúceho sedadla priniesol aj rozhovor.

 

Podrobnejšie info o Procar Motorsport Racing School