Slovenský kartingový pohár sa snaží pritiahnuť verejnosť k motoršportu. V štartovom poli nájdeme všetky vekové kategórie od detí až po ostrieľaných jazdcov. Aby boli preteky atraktívnejšie, pripravili v spolupráci s Národným motokárovým centrom Kart One Arena projekt VIP Kart. Do motokáry posadia známu osobnosť, ktorá priláka pozornosť ľudí i médií. Celebrita bude jazdiť minimálne na jednom podujatí, no nie je vylúčené, že si do káry sadne aj viackrát.

Richard Gonda jazdí v monoposte GP3, ale 25. júna bude sedieť v motokáre

Richard Gonda bude pretekať v motokáre, príďte sa pozrieť, ako sa mu bude dariť v Trebaticiach 25. júna 2016.

VIP Kart začína vo veľkom štýle už na najbližších pretekoch, 25. júna 2016 v Trebaticiach sadne za volant motokáry jeden z najrýchlejších Slovákov na štyroch kolesách. Richard Gonda, najlepší slovenský formulový jazdec, ktorý aktuálne sedlá monopost GP3 tímu Jenzer Motorsport si vyskúša, aká je dnešná motokára triedy Rotax Max.

V motokáre to začína, cesta môže viesť až k formulám

Rišo bude pretekať s pravidelnými účastníkmi Slovenského kartingového pohára a na víkend v motokáre sa veľmi teší: „Projekt VIP Kart je pre motokáry skvelá myšlienka a som rád, keď sa motoršport na Slovensku aj takýmto spôsobom postupne vyvíja. Na víkend sa už veľmi teším. Verím, že si to všetci užijeme a v kárach aj mimo nich sa zabavíme.“

Počas dňa na vás čaká autogramiáde Richarda Gondu a pre účastníkov Slovenského kartingového pohára aj exkluzívne stretnutie. Zaznačte si do kalendára dátum 25. jún 2016 a príďte do Trebatíc na Slovenský kartingový pohár, bude tam Rišo Gonda a poriadna porcia pretekov. Viac informácií nájdete na stránke www.slokap.sk.

Zdroj: tlačová správa

Foto: facebook Richarda Gondu