Ostatné dni sú na našich cestách kritické. Stačí spomenúť nehodu v michalovskom okrese spred pár d. Nedokázali ani určiť totožnosť. Ford Focus Mk1 narazil vo vysokej rýchlosti do prípojky plynového potrubia, do stĺpu a oplotenia a následne začal horieť. V aute uhoreli dvaja mladí, tretí mal šťastie v nešťastí, keď vypadol pri náraze z auta. Leží v nemocnici s ťažkými zraneniami. Jeden z mála prípadov, keď bolo nepripútanie sa viac na osoh.

Nešťastie nechodí po horách, ale po ľuďoch... preto si na cestách dávajte pozor a rozmýšľajte nielen za seba, ale aj za druhých.

Fotky tejto totálky pochádzajú z Čiech. Nehoda sa stala 1.8.2016 pri obci Horní Moštěnice na Olomoucku. Mladý vodič podľa utrpel zranenia v oblasti hlavy a po príchode rýchlej záchrannej služby bol v bezvedomí. K nehode dokonca vyslali i posádku leteckej záchrannej služby. Čudujte sa, mladík mal mega šťastie a prežil. Vzhľadom na priložené fotky je ale dosť možné, že bude poznačený na celý život.

Predbežnou príčinou dopravnej nehody podľa českej policajnej hovorkyne bola vysoká rýchlosť. Auto sa za prednými dverami nárazom rozlomilo a skončilo v priekope. Na fotografiách by mal auto problém rozoznať aj autičkár. Jedná sa o BMW radu 3 (e90). Pravdepodobne za taký výsledok môžu i zadné gumy, ktoré na fotkách vyzerajú veľmi biedne a na aute v takom stave nemajú čo hľadať! Neberte to tak, že sa meníme na krimi noviny, alebo "bulvár". Také obrázky prinášame preto, aby sme vás varovali a pôsobili preventívne. Chceme vás aspoň trochu viac primäť k zamysleniu pri šoférovaní. Nielen za seba, ale aj za iných...

Zdroj: Auto.cz