Registrácia Prihlásenie

SPYKER VSTÁVA Z MŔTVYCH, PREDSTAVIL C8 PRELIATOR

Spyker mal v minulosti problémy a dlho sme o ňom nepočuli. Zdá sa, že automobilka je z najhoršieho vonku, v Ženeve ...

SPYKER SA TOPÍ. ČAKÁ HO BANKROT?

Dnešný svet nepraje menším výrobcom exkluzívnych automobilov. Ďalšou značkou, ktorá sa ocitla vo finančných ...

SPYKER PREDSTAVIL B6 VENATOR SPYDER

Pebble Beach, Kalifornia, práve toto miesto si vybral Spyker na predstavnie svojej novinky. Tou novinkou je Spyker B6 Venator ...

MTM SPYKER C8 DOUBLE 12 S COMPRESSOR

Nemecký tuner MTM (Motoren Technik Mayer) pripravil balík úprav pre luxusný Spyker C8 Double12 S. Kompresorový kit so ...

BLESKOVKY

GM postaví obrovskú továreň na výrobu batérií

General Motors a spoločnosť LG Chem spolu postavia jednu z najväčších tovární na výrobu batérií do elektromobilov na svete. Zamestná 1100 ľudí a jej ročná kapacita má prekročiť 30 gigawatthodín. Továreň má vzniknúť v americkom Ohiu.

Peugeot ukázal prvú skicu hypercaru, ktorý bude pretekať na 24h ...

Peugeot ohlásil svoj veľký návrat do vrcholového motoršportu v sérii WEC a teraz ukázal aj prvý návrh jeho hypercaru. Ten pripravuje v spolupráci s tímom Rebellion Racing na sezónu 2022. Postaví sa tak Toyote, Astonu Martin a Glickenhausu.

Jaguar F-Type prišiel o motor 3.0 V6

Modernizovaný Jaguar F-Type prišiel o šesťvalcový motor. Novinku bude poháňať štvorvalec 2.0 Turbo (221 kW/300 k), alebo motor 5.0 V8 naladený na 331 kW (450 k), prípadne až na 423 kW (575 k) vo verzii F-Type R. Tá zvládne disciplínu 0-100 km/h za 3,7 s a rozbehne sa na magických 300 km/h.

128Kb | 64Kb Rádio, ktoré má gule!

POSLEDNÉ KOMENTÁRE