Driftéri sa už tradične schádzajú pred mestskou halou v Prešovu. Ani tento rok si nenechajú ujsť príležitosť a v rámci seriálu ST Drift ukážu divákom bravúrne ovládanie driftérskych mašín pri jazde bokom. Od piatku 25. júla do nedele 27. júla spália šialené množstvo gúm, povozia odvážnejších divákov, ktorí si môžu vyskúšať drift taxi a zvedú neľútostné súboje kľučka na kľučku počas vyraďovacích battlov.

Pretekári prídu pred mestskú halu v Prešove už v piatok, aby mohli trénovať a doladiť techniku. V tréningu budú pokračovať aj v sobotu predpoludním. Popoludní už pôjde do tuhého, driftéri v kvalifikácii predvedú jazdu dvermi napred najlepšie ako vedia, čím sa rozdelia do vyraďovacieho pavúka v nedeľnom finále. V nedeľu počas vyraďovacích battlov spoznáme víťaza ST Drift Prešov.

Nezabudnite, už o týždeň pred mestskou halou v Prešove, víkend plný akcie, spálenej gumy, jazdeckého umenia a hlavne dobrej nálady. Nenechajte si ujsť ST Drift Prešov od 25. do 27. júla, kde si môžete počas tréningov vyskúšať drift taxi na vlastnej koži.

Foto: fotohd.sk