Registrácia Prihlásenie

TECHART GRANDGT SUPREME - KEĎ PANAMERA "KOMBI" NESTAČÍ

Ani rýdzo športová značka nedokáže vyprodukovať objem financií, ktoré od nej majitelia, či akcionári očakávajú. ...

TECHART VÁM POMÔŽE VYŠPERKOVAŤ VAŠE PORSCHE 911 CARRERA 4

Je nám úplne jasné, že ľudí z cieľovej skupiny pre tieto úpravy od Techartu je na Slovenskom internete úplne minimum. ...

TECHART A CONTINENTAL VYVINULI SUPERŠPORTOVÚ PNEUMATIKU

V priebehu ostatných dvoch rokov v úzkej spolupráci vyvinuli legendárne a rešpektované mená svojich oblastí Continental a ...

BLESKOVKY

BMW vyvíja gyroskopický držiak nápojov

Konštruktéri automobilky BMW pracujú na držiaku nápojov, ktorý bude nápoj stabilizovať stále v rovnakej polohe. Pracovať má na rovnakom princípe ako stabilizátory kamier. Nápoj by ste tak už nemali vyliať ani pri veľmi dynamickej jazde v zákrutách. 

Dacia vyrobila pol milióna Dusterov

V novembri 2019 zišla z rumunskej výrobnej linky Dacia Duster s poradovým číslom 500 000. Šlo o verziu Duster 1.3 TCe 4x4 pre francúzskeho zákazníka. V súčasnosti ide 90 % produkcie Dacie na export. Rumuni denne vyrobia 1050 Dusterov.

Novodobý „McLaren F1“ sa prisaje k ceste ventilátorom

Spoločnosť Gordon Murray Automotive vyvíja superšport T50 s aktívnou aerodynamikou. Ventilátor v zadnej časti auta vysáva spod auta vzduch, čím aktívne riadi prítlak, max. rýchlosť aj brzdenie. T50 poháňa hybridný pohon kombinujúci elektromotor a benzínový agregát Cosworth V12.

128Kb | 64Kb Rádio, ktoré má gule!

POSLEDNÉ KOMENTÁRE