Už sme ani nedúfali, že sa chalanom z RacingWheels podarí tento rok usporiadať ďalšie kolo ich extrémne populárneho podujatia pre nadšených amatérskych jazdcov RacingWheels DAY. Želanie mnohých sa stalo skutočnosťou a tak tu už o pár dní (sobota 5.10.) bude desiate pokračovanie akcie, ktorú by ste si ako nadšenci do áut a všetkého okolo nich nemali nechať ujsť. Máte pred sebou jedinečnú možnosť, ako si za skutočne prijateľné peniaze celodenne zajazdiť na špičkovom automobilovom okruhu Slovakia Ring. Alebo sa len poďte pozrieť na súboje na trati, vstup je pre divákov samozrejme zdarma.

LUCAS OIL RacingWheels DAY 10

Unikátom je v tréningu a voľných jazdách systém Open Pit Exit a možnosť využiť dve vozidlá na jedno štartovné číslo! Popoludní, už tradične, budú pripravemé krátke, avšak divácky aj jazdecky atraktívne preteky s pevným štartom na 3 kolá. Kto nezažil ten pocit hromadného štartu spoza volantu vlastného auta, tak teraz má jedinečnú šamcu!

 

Registrovať sa môžete online priamo na stránke organizátora. Upozorňujeme, že počet miest je limitovaný a po vyčerpaní už nebude možné sa prihlásiť ani zakúpiť jazdy priamo na akcií!

 

Všetky reportáže zo starších RacingWheels day akcií nájdte na racingwheelsday.topspeed.sk