Po odchode Jeremyho Clarksona z najznámejšej motoristickej relácie na svete sa v Británii diskutovalo o jeho nástupcovi, teda nástupcoch, nakoľko spolu s Clarksonom odišli aj jeho kolegovia James May, Richard Hammond a dlhoročný šéf produkcie Andy Wilman. Objavili sa mená ako Rowan Atkinson ( predstaviteľ Mr. Beana) alebo Angela Ripponová (moderátorka pôvodného Top Gearu). To všetko boli ale iba dohady a nová trojica je už známa.

Jeremy predáva rady a skúsenosti novej moderátorke, s ktorou je dobrý priateľ.

Philip Glenister, Guy Martin a Joddie Kidd. Toto sú mená novej moderátorskej zostavy relácie Top Gear. Úprimne, počujem ich prvýkrát a asi nie som jediný. Na druhú stranu, predchádzajúca trojica na tom mohla byť podobne, s výnimkou Clarksona. Vo Veľkej Británii sú tieto mená ale známejšie.

Philip Glenister je britský herec, najviac známy zo sci-fi seriálu Life on Mars a moderátor relácie For The Love Of Cars, kde reštaurujú staré automobilové legendy. Tridsaťtriročný Guy Martin je pretekár, ktorý sa na motorke zúčastnil legendárneho závodu Isle Of Man TT. Trojicu uzatvára modelka Jodie Kidd, ktorá sa v relácii neobjaví len kvôli svojmu vzhľadu. Je veľkou fanúšičkou automobilov a dokonca aj ambasádorkou automobilky Maserati, za ktorú odjazdila aj niekoľko pretekov. Mimo iné sa objavila aj v starom Top Geare ako hosť v aute za rozumnú cenu, s Clarksonom udržuje priateľský vzťah a nedávno boli spolu odfotení v reštaurácii. Možno dostala skúsenosti a rady od Jeremyho. Samotná trojica bola vybraná už bývalým producentom Andym Wilmanom.

zdroj : metro