Finálne zloženie moderátorov TopGearu je známe. Na obrazovkách uvidíme pravidelne sedem ľudí. Ako už vieme, hlavnou postavou šou bude Chris Evans, ku ktorému sa pripojí herec Matt LeBlanc a bývalý majiteľ tímu F1 Eddie Jordan. Mnohých však poteší potvrdenie už v minulosti avizovaných mien ako Chris Harris a Sabine Schmitz. Samozrejme, nemôžeme zabudnúť na Stiga. Úplne novým menom na zozname je motoristický novinár Rory Reid.

Skalopevných fanúšikov starého Top Gearu, ktorí nad Evansom zlomili palicu, majú k obrazovkám prilákať mená ako Sabine Schmitz a Chris Harris.

Z pôvodnej zostavy Top Gearu zostal len Stig. Nová šou ale nemá byť kópiou tej pôvodnej.

S akou pravidelnosťou sa budú jednotlivé osobnosti objavovať na obrazovke je zatiaľ neznáme. Nová šou má, napriek problémom pri natáčaní, začať už 8. mája. Skalopevných fanúšikov starého Top Gearu, ktorí nad Evansom zlomili palicu, majú k obrazovkám prilákať mená ako Sabina Schmitz a Chris Harris. Táto dvojica by mala priniesť do formátu zábavnej šou aj trochu faktických informácií, veď skúsenosťami a jazdnými zručnosťami dokážu konkurovať aj Stigovi.


Clarkson a spol. medzitým chystajú novú šou na Amazone. Debut má prísť na jeseň a séria má odštartovať porovnaním troch hyperšportov LaFerrari, P1 a 918 Spyder.


Zdroj: carscoops