BBC oznámilo príchod novej série Top Gearu. Premiéru druhej postclarksonovskej etapy potvrdili na 5. marec 2017, kedy reláciu odvysielajú na BBC 2. Chris Evans je preč a producenti opäť pozmenili moderátorskú zostavu, tentokrát nás budú sprevádzať Matt LeBlanc, Chris Harris a Rory Reid. BBC si od nového zloženia veľa sľubuje.

Druhá séria Top Gearu začína 5. marca 2017. Sprevádzať nás bude trojica Matt LeBlanc, Chris Harris a Rory Reid. Bude sa im dariť viac ako Evansovi?

Nová upútavka však znova rozdelila fanúšikov. Niektorí druhú sériu Top Gearu vnímajú ako príjemné spestrenie medzi dvoma sériami Grand Tour. Iní si myslia, že nová trojica má niečo do seba a mohlo by to medzi nimi fungovať, pritom by nemuseli mať dopredu naskriptované dialógy. Je pravda, že výkony Matta LeBlanca a Chrisa Harrisa sa mi v minuloročnom Top Geare páčili najviac, no neviem tam zaradiť Roryho Reida, viac by ma potešil Eddie Jordan. Po uvedení upútavky sa ozvali aj skeptici, ktorí hovoria, že bez Clarksona, Hammonda a Maya Top Gear nikdy nebude fungovať, nová trojica nemá medzi sebou takú chémiu ako tá stará a už nikdy to nebude to pravé.

POZRITE SI UKÁŽKU NA NOVÝ TOPGEAR BEZ CHRISA EVANSA

POZRITE SI UKÁŽKU NA NOVÝ TOPGEAR BEZ ...

23. séria Top Gearu (tá bez Clarksona, Hammonda a Maya) si nenašla veľké množstvo fanúšikov. Dôvodom boli noví ...

29. 12. 2016
TOPGEAR TRAŤ ZBÚRAJÚ. STIG SI MUSÍ NÁJSŤ NOVÚ

TOPGEAR TRAŤ ZBÚRAJÚ. STIG SI MUSÍ ...

Top Gear má to naj obdobie dávno za sebou. Po odchode Clarksona, Maya a Hammonda dopadla 23. séria s Evansom a spol. ...

18. 12. 2016