Dravý Hyundai má na tento rok pre Európanov pripravených niekoľko zásadných noviniek. Pre Slovákov teda tiež. Hviezdou autosalónu pre fanúšikov kórejskej značky je nové stredneveľké SUV Tucson. Súdiac podľa počtu ix35 na našich cestách je zrejmé, že oň malý záujem nebude. Práve naopak! Nepochybujem o tom, že osloví aj mnohých, ktorí sa zatiaľ na kórejskú značku pozerali cez prsty.  Okrem toho tu nájdete modernizované typy i40, i30 a ix20. Ak by toho bolo málo, ťahákom budú finalistky Miss Slovensko 2015. 

Pre návštevníkov pripravili zaujímavý program. Vybrané modely si budú môcť vyskúšať na vlastnej koži. Na testovacie jazdy sú pripravené všetky aktuálne modely vrátane i40 FL a i30 FL ako hatchback, kombi aj výkonnejšia verzia Turbo. Technicky zdatnejších návštevníkov určite poteší maketa motora 1,6 T-GDi vyrábaného na Slovensku.
 

Najväčším lákadlom bude celkom nový Hyundai Tucson. Najmodernejšie SUV predstavuje vďaka atraktívnemu dizajnu a vyspelým technológiám ďalší významný krok vpred pre koncern v Európe. Reakcie motoristickej verejnosti sa zhodujú, že nový model je skutočne vydarený dizajnérsky kúsok. Čerešničkou na torte je nový navigačný systém so službami TomTom Live, ktorý majitelia dostanú na 7 rokov bezplatne.

Nový Hyundai ix20 nadväzuje na predchodcu a ponúka aj všeličo navyše. Osviežený dizajn, nové motory a nové technológie. Hyundai i40 FL posilňuje imidž značky u európskych zákazníkov už od svojho uvedenia na trh. Najnovšie prichádza s modifikovaným dizajnom exteriéru, ktorý zahŕňa novú tvár automobilov Hyundai so šesťuholníkovou maskou chladiča a vylepšenou ponukou motorov so zvýšenou účinnosťou a zlepšenými prevádzkovými vlastnosťami. Zároveň ponúka po prvý raz u značky Hyundai novo vyvinutú 7-stupňová prevodovku s dvomi spojkami pre lepší zážitok z jazdy. Stánok Hyundai sa nachádza v hale B2.