Prichádzajú pre mnohých najkrajšie sviatky v roku. Počas Štedrého dňa obdarujeme svojich najbližších, pretože im chceme spraviť radosť. Pocit „dobre vykonanej práce“ pri pohľade na niekoho, koho ste fakt potešili a prekvapili výberom darčeku, je na nezaplatenie. Na ponožky, trenky a obligátne tielko zabudnite. Najmä pre motoristov existujú oveľa vhodnejšie riešenia!

 

 

Zo sortimentu Auto Kelly som vybral niekoľko tipov, ktoré môžu potešiť chlapské srdce (možno aj ženské..) a tiež praktikov. A ak náhodou neviete, čo si sami máte od Ježiška zapýtať, tipy na darčeky sú práve pre vás!

Náradie

Verte, len máločo dokáže naštvať viac, ako keď nemáte „orech“ potrebný napr. na výmenu sviečok. Alebo rozoberiete sanie, ale ani za svet neviete povoliť skrutku na škrtiacej klapke, pretože proste nemáte vhodný vercajk. Náradie môže byť skvelým darčekom, či už kvalitná gola sada, momentový kľúč, kompletná sada alebo AKU vŕtačka. Náradie ako darček kupujem takmer každý rok. Tu si vyberie ozaj každý

Nabíjačka autobatérií

Ak máte v rodine niekoho, kto stále rieši vybíjanie batérie, či už z dôvodu starého akumulátora alebo len krátkych trás a občasného jazdenia, postarajte sa mu o autobatériu. Netvrdím, že nová baterka je ten správny darček, ale čo tak prekvapiť nabíjačkou autobatérií? Ak je jedna nabíjačka v „rodine“, vydrží roky až desaťročia a máte vystarané. Navyše, moderné autonabíjačky dokážu obnoviť už aj batérie pred smrťou a tým pádom ušetríte.

Ak máte zazimovaný kabriolet, športové auto alebo dokonca motorku, inteligentná nabíjačka môže ostať pripojená na akumulátor celú zimu (celý rok). Priebežne kontroluje stav a kondíciu batérie a dobíja ju.

Pre zhýčkané auto

Každý má v okolí pedanta, ktorý na svoje auto nedá dopustiť a stará sa oň ako o člena rodiny.  Niekedy to možno až preháňa, plne to však chápem. Chlap a stroj je tandem starej školy a spája nás určité puto, najmä ak je tým kusom techniky auto. V Auto Kelly zoženiete obrovský sortiment „vecičiek“ práve pre týchto nadšencov. Nechajte sa inšpirovať. Či už je to autokozmetika, plachta na auto, parkovacie senzory alebo aditíva, nespravíte chybu. 

Pre praktikov

Do tejto kategórie môžeme zahrnúť náradie, avšak tým to nekončí. Čo tak napr. zvoliť strešný box pre nadchádzajúce lyžovačky? Kamera do auta môže byť nielen praktická, ale aj „zachrániť“ kožu na dnešných preplnených cestách. Alebo dosluhuje staré rádio? Nahraďte ho verziou s USB konektorom nech nemusíte vypaľovať 17 pesničiek na jedno CD. :) Okrem kamery bezpečnosti pomôže aj handsfree sada. Veď viete, volant sa má držať dvoma rukami. :)

PREČO MOTOR STRÁCA VÝKON?

PREČO MOTOR STRÁCA VÝKON?

Zdá sa vám, že váš miláčik už neťahá tak, ako predtým? Verte, že nemusí ísť o placebo efekt. Motor pracujúci na ...

28. 11. 2017
VIETE, AKO USKLADNIŤ PNEUMATIKY? VYHRAJTE STOJAN NA KOLESÁ!

VIETE, AKO USKLADNIŤ PNEUMATIKY? VYHRAJTE ...

Zima sa nezadržateľne blíži a s ňou prichádza čas prezúvania. Mnohí už jazdia na zimných gumách, ostatní čakajú na ...

15. 11. 2017

Štýlová garáž

Chcete ozvláštniť garáž niekoho blízkeho? Darujte mu retro tabuľky! Nad manželskú posteľ si ich nezavesí (alebo?....), ale do garáže a „chlapských priestorov“ sa hodia dokonale. Garáž viete vytuniť aj magnetickou lištou na náradie alebo rôznymi inými vychytávkami z ponuky Auto Kelly.

Čo tak skúter?

„Vyrástli“ vaši teenageri z bicykla, majú vodičák sk. B a chcete im dopriať niečo motorizované a rozvíjať ich lásku k motorom? A čo tak skúter? Tento darček je trochu drahší, ale viete s ním vytvoriť úsmev na tvári, ktorý pretrvá veľmi dlho. Navyše, Auto Kelly teraz znížilo ceny skútrov. Tie sú tak o 15-16 % dostupnejšie.

Pre najmenších motoristov

Dnešné deti zbožňujú elektroniku, tablety, atď. Dokonca už od veľmi útleho veku... My starší sme sa však hrali s ozajstnými hračkami. Napr. s takou „tatrovkou“. Či už v piesku, alebo len tak. Bol to pre nás prvý “dopravný prostriedok“. Aj v dnešnej digitálnej dobe to vaši maličkí ocenia. Kto by nechcel mať vlastný bager alebo traktor? ;)

Toto je len pár tipov, ktoré vás môžu inšpirovať pri nákupe darčekov. Zvážte ich. Ak by vám napadlo niečo iné, Auto Kelly má mimoriadny sortiment produktov každého druhu. Skúste si vybrať aj vy ten najlepší vianočný darček!

Aj tentokrát sme pre vás pripravili súťaž o ceny v hodnote 150 eur!!! Stačí, ak do komentárov pod týmto článkom napíšete, aké darčeky kupujete vy svojim blízkym. Ktoré produkty z ponuky Auto Kelly sú podľa vás vhodné ako darček, ktoré sme nespomenuli? 

 

Súťaž je pre registrovaných čitateľov. Výhercov vyžrebujeme v utorok 19.12, aby ste si do Vianoc stihli výhry vyzdvihnúť.

 

Ceny:

1. AKU bezuhlíková vŕtačka

2. Kombinovaná sada ručného náradia

3. Inteligentná nabíjačka auto a moto batérií

GRATULUJEME:

  1. Michal Joppa, Spišská Nová Ves
  2. Pavel Špacír, Leopoldov
  3. Tomáš Olšavský, Liptovský Mikuláš

Do súťaže sa zapojilo 90 . Vyžrebovaných sme kontaktovali e-mailom.