Mal by ho poznať, keďže aj v 8. pokračovaní medzičasom kultovej filmovej série FaF bude hrať hlavnú rolu. Čo prekvapí viac je, že mu zverejnenie viac než jeden a štvrťroka vopred dovolili. Každopádne, vďaka jednoduchému obrázku vieme, že svet sa napriek tragickej smrti jedného z dvoch hlavných hrdinov, Paula Walkera, dočká ďalšieho pokračovania. Podtitulok nového filmu situovaného v New Yorku je New Roads Ahead a jeho premiéra bude v USA v apríli 2017.

Vin Diesel (vo filme Dominik Toretto) prvýkrát naznačil ďalšie pokračovanie úspešnej série hneď po premiére aktuálneho diela 7 tiež v apríli 2015. Na svojom konte na Instagrame dnes odhalil tento veľavravný obrázok. Ten potvrdzuje, že dej príbehu bude zasadený do najväčšieho mesta Severnej Ameriky. Vin prezradil, že už prvý diel The Fast and The Furious mal byť pôvodne vsadený do New Yorku, keďže základný koncept bol inšpirovaný ilegálnymi nočnými pretekmi v oblasti. Nakoniec sa však filmoval na druhom pobreží, v Los Angeles.

Režisérom FaF8 bude Gary Gray, ktorého doterajšie práce sú Straight Outta Compton (2015), Law Abiding Citizen (2009) a  The Italian Job (2003). Okrem Vina Diesela si v osmičke znova zahrajú aj Dwayne Johnson, Jason Statham, Kurt Russell, Ludacris a Tyrese Gibson. Je veľmi pravdepodobné, že znova uvidíme aj Evu Mendes, Lucasa Blacka a Paulovho brata Codyho Walkera. Tešíme sa? Neviem, no sme minimálne zvedaví...