Maximálny výkon teraz nič nestojí. Stačí len tankovať na čerpacích staniciach OMV a počúvať rádio Expres. Nová súťaž prináša pohonné hmoty zadarmo na čerpacie stanice, ktoré si vodiči sami vyberú. Každý sa tak môže bez rizika presvedčiť o výhodách palív OMV MaxxMotion a naplniť si v určených časoch nádrž 30 litrami paliva za nula eur. Majitelia vernostnej karty OMV SMILE & DRIVE navyše majú šancu získať jeden zo štyroch skútrov Honda.

OMV ponúkne svoje prémiové palivá zadarmo dvakrát týždenne na jednu hodinu. Presný čas a miesto sa vodiči dozvedia z vysielania rádia Expres. Podmienkou je natankovať už teraz aspoň 25 litrov prémiového paliva MaxxMotion a so získanou súťažnou nálepkou na svojom vozidle navštíviť vybranú čerpaciu stanicu.

Tá pritom môže byť hneď v susedstve a nie na opačnom konci Slovenska – o tom, kde sa bude tankovať zadarmo, rozhodnú hlasovaním samotní vodiči. Bratislava, či Snina, Žilina alebo Dunajská Streda, na výber je takmer 90 čerpacích staníc po celej krajine.

Víťazom súťaže sa však v podstate stáva každý účastník, ktorý natankuje prémiové palivo MaxxMotion od OMV. To vďaka špeciálnym aditívam získava omnoho vyššiu kvalitu, než akú si vyžadujú bežné štandardy a pôsobí tak priaznivo nielen na peňaženku, ale i na celkový zážitok z jazdy.

Inovatívne zloženie palív MaxxMotion pomáha udržiavať palivové a spaľovacie systémy motora v čistote a prispieva k odstraňovaniu nahromadených usadenín a nečistôt z ventilov a vstrekovačov paliva.
V konečnom dôsledku to znamená čistejšie spaľovanie a tým pádom nižšie emisie. Keďže pravidelné čerpanie špičkových palív MaxxMotion udržiava všetky súčasti systému v čistom stave, zlepšuje sa kvalita spaľovania a tým pádom klesá spotreba. Ruka v ruke s tým ide aj vyšší výkon motora a výraznejšia akcelerácia, čo ocení každý fanúšik motorov.

Účinky špičkových pohonných hmôt pre náročných zákazníkov OMV MaxxMotion samozrejme závisia aj od vozidla, technického stavu motora, či správania sa vodiča.  Sú však dokázateľné v porovnaní so štandardnými palivami bez aditív, ktoré spĺňajú minimálne požiadavky podľa slovenských noriem kvality paliva.

Súťaž platí do nedele, 4. októbra 2015.