Vybitá batéria v aute nepoteší nikoho. Každý kto to zažil vie, že ju môže dať nabiť, alebo pôjde zháňať štartovacie káble a dobrovoľníka, ktorý mu pomôže naštartovať. Ak sa vám vybije smartphone, tak to až taká tragédia nie je, ostanete akurát bez možnosti zavolať si a prístupu na internet. Ľudia z Juno Power si povedali, že oba problémy vyriešia pre zákazníka jednoducho a elegantne. Predstavili záložnú batériu Jumpr, ktorou môžete dobiť svoj smartphone, alebo aj naštartovať auto.

Záložná batéria Jumpr má veľkosť smartphonu a pomocou 12V výstupu so špičkou 300 A dokáže naštartovať takmer každý 4 a 6-valcový motor!

O čo ide? Juno Power predstavili záložnú lítium polymérovú batériu Jumpr s rozmermi smartphonu (139 x 75 x 15 mm) a kapacitou 6000 mAh. Garantujú minimálne 500 nabití, kým začne strácať kapacitu. Zariadenie osadili micro USB konektorom, pomocou ktorého môžete dobiť mobil, tablet alebo fotoaparát. Zaujímavejší je ale druhý, 12V výstup, ktorý dokáže poskytnúť špičku až 300 A a dokážete ním naštartovať auto! Juno Power tvrdí, že pomocou Jumpr dokážu prebrať k životu takmer všetky 4 a 6-valce. Záložná batéria váži len 200 g a nabíjať ju môžete pomocou USB alebo 12V zapaľovača v aute.