Potrebujete súrne opraviť vaše auto? Odjazdili ste určitý počet kilometrov a je nutné vymeniť olej či olejový filter? Chystáte sa na technickú kontrolu a potrebujete preklepnúť stav vášho auta? Ak sa nachádzate v Trnave, máme pre vynikajúci tip na autoservis Tanex, ktorý dá do poriadku vaše auto a rád vyhovie všetkým vašim požiadavkám.

 

 

 

 

Servis, odťahovka či požičovňa automobilov

 

Spoločnosť Tanex v Trnave poskytuje balíček služieb pre motoristov, ktorý zahŕňa predajňu nových automobilov, bazár, autopožičovňu a autorizovaný záručný a pozáručný autoservis pre značku Fiat a Fiat Profesional, ako aj pozáručný servis pre všetky značky vozidiel. V servise vám ochotne pomôžu aj s akýmkoľvek iným autom a spoľahlivo odstránia jeho závadu. Navyše, ak sa vám automobil pokazí priamo na ceste alebo sa vám stane nehoda, do autoservisu môže byť pokazené auto odtiahnuté odťahovou službou, ktorú rovnako prevádzkuje spoločnosť Tanex. Odpadne vám preto nielen dvojnásobné vybavovanie servisu a odťahovky, ale zároveň aj ušetríte pár eur. Ak súrne potrebujete náhradu vášho automobilu, priamo v areáli servisu v Trnave nájdete to správne náhradné vozidlo, ktoré bude maximálne vyhovovať vašim potrebám.

Kompletný záručný a pozáručný servis

 

V autoservise je možné prevádzať kontroly a opravy automobilov Fiat a Fiat Profesional v záruke a pozáručný servis všetkých značiek ostatných vozidiel. Rovnako vám automechanici pri prechode sezón vymenia pneumatiky, nadstavia geometriu či opravia preliačené plechy a prevedú iné lakírnické práce. Dnešné automobily sú vybavené pokročilým elektronickým systémom, ktorý dokáže sám odhaliť poškodenia a poruchy v elektronike či inom funkčnom vybavení vozidla. V Tanexe je možné diagnostikovať vozidlá značky Fiat, Lancia a Alfa.

 


Dbajte na údržbu vašej klimatizácie

Počas horúcich letných dní určite aj vo vašom aute oceníte klimatizáciu, ktorá príjemne ochladí interiér automobilu. Na to, aby správne fungovala a bola pre posádku auta zdravá, musí byť pravidelne udržovaná. V Tanexe si aj vy môžete dať vyčistiť klimatizáciu a vymeniť jej náplň za veľmi výhodnú cenu. Dajte vaše auto do rúk profesionálov a ono sa vám za to odmení bezproblémovým chodom na dlhú dobu.